Home > Aktualności > Plan Kolędy 2017/2018 (wizyta duszpasterska)

PLAN KOLĘDY
2017/2018

Środa 27.12.2017r., od godz. 15.30

  1. Głowackiego; ul. 11 Listopada nr-y 1-33
  2. 11 Listopada nr-y 2-32
  3. 11 Listopada 1 A, 1 B
  4. 11 Listopada 1 C, 1 D
  5. 11 Listopada bloki nr-y 12, 14, 16

Czwartek 28.12.2017r., od godz. 15.30

  1. Majdanek – od końca
  2. Rogowskiego; Staszica od nr 1
  3. Ligonia od nr 1
  4. Sobieskiego od 5 do 33; od 30 A do 22; 38

Piątek 29.12.2017r., od godz. 15.30

  1. Grunwaldzka 29, 29A, 31, 43; ul. Cyrana; Szpital
  2. Grunwaldzka 27
  3. Grunwaldzka 27A
  4. Grunwaldzka 21, 23, 25
  5. Grunwaldzka 20, 22, 24, 26, 28, 30

Sobota 30.12.2017r., od godz. 14.30

  1. Grunwaldzka (od m. 3 do 17)
  2. Grunwaldzka 19A; ul. Żwirki i Wigury
  3. Grunwaldzka 19

Wtorek 02.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Lisowicka 18 (od m. 1 do 30)
  2. Lisowicka 16 (od m. 1 do 30)
  3. Lisowicka 14 (od m. 1 do 40)
  4. Lisowicka 12 (od m. 1 do 30)

Środa 03.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Lisowicka 10 (od m. 1 do 30)
  2. Wyszyńskiego 17 (od m. 1 do 30)
  3. Wyszyńskiego 13 (od m. 30 do 1)
  4. Wyszyńskiego 11 (od m. 30 do 1)

Czwartek 04.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Cebulskiego od nr-u 31 i od 11 do 3; ul. Cebulskiego (bloki wojskowe)
  2. Św. Anny od nr-u 62 do 11; ul. Pasieczna; ul. Targowa
  3. Grunwaldzka 48; ul. Skłodowskiej 1; ul. Lisowicka od nr-u 1 do 15
  4. Piłsudskiego od nr-u 8;

Piątek 05.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Skłodowskiej od nr 159 do 245; ul. Świerkowa
  2. Skłodowskiej od nr 245 do 159
  3. Skłodowskie od nr-u 196 do 230; ul. Urocza
  4. Zagłówek; ul. Sosnowa; ul. Gajowa; ul. Grzybowa

Niedziela 07.01.2018r., od godz. 14.30

  1. Skłodowskiej od nr-u 2 do 16 i 25 do 39
  2. Skłodowskiej od nr-u 41 do 157; ul. Spokojna 5
  3. Chabrowa; ul. Rumiankowa; ul. Storczykowa; ul. Azaliowa

Poniedziałek 08.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Wymyślacz od początku
  2. Wymyślacz od końca
  3. Szarych Szeregów parzyste od nr-u 2
  4. Szarych Szeregów nieparzyste od nr-u 1

Wtorek 09.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Kubusia Puchatka od nr-u 1
  2. Zachodnia parzyste; ul. Hlonda; ul. Cebuli (od ul. Zachodniej)
  3. Zachodnia nieparzyste od nr-u 1
  4. Zachodnia nieparzyste od końca

Środa 10.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Orzeszkowej; ul. Prusa
  2. Kołłątaja; ul. Górnicza
  3. Szafera, ul. Miłosza
  4. Dzierżonia; ul. Urbaczki

Czwartek 11.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Kamińskiego; ul. Krucza; ul. Rolnicza
  2. Chopina od nr 1; ul. Karłowicza
  3. Moniuszki od nr-u 1
  4. Kisielewskiego 50; ul. Wilniewczyca 2A

Piątek 12.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Wyspiańskiego od nr-u 44 do 2
  2. Wyspiańskiego od nr-u 35 do 1
  3. Kisielewskiego (domki)
  4. Wieniawskiego (domki)

Sobota 13.01.2018r., od godz. 9.00

Lipie Śląskie

Sobota 13.01.2018r., od godz. 14.30

  1. Wyszyńskiego od nr-u 57 do 111; ul. Wrodarczyka; ul. Tuwima; ul. Staffa; ul. Hlonda
  2. Wyszyńskiego od nr-u 47 do 3; ul. Cebuli, ul. Hlonda (od ul. Wyszyńskiego)
  3. Wieniawskiego 10; ul. Wilniewczyca 2B

Niedziela 14.01.2018r., od godz. 14.30

  1. Wyszyńskiego parzyste od nr-u 10
  2. Wyszyńskiego parzyste od początku (96A, 96B)
  3. Szafera od 2A (nowe szeregowce)

Poniedziałek 15.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Lisowicka od nr 64 do 24; ul. Urbaczki 12
  2. Wieniawskiego 4, 4A, 4B
  3. Szymanowskiego bloki nr 4 i 14; ul. Szymanowskiego (domki)
  4. Szymanowskiego bloki nr 6 i 16

Wtorek 16.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Szymanowskiego blok nr 12
  2. Św. Anny blok nr 45 (od m. 30 do 1)
  3. Św. Anny blok nr 43 (od m. 30 do 1)
  4. Św. Anny blok nr 35 (od m. 30 do 1)

Środa 17.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Św. Anny blok nr 33 (od m. 30 do 1)
  2. Św. Anny blok nr 31 (od m. 30 do 1)
  3. Kolęda uzupełniająca