1. Dzisiaj niedzielne nieszpory o godz. 18:00.
  2. Spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania:
    • kl. II gim. we wtorek (21 II), kl. III gim. w czwartek (23 II)
    • W piątek o godz. 17:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu jako przygotowanie do dobrego przeżycia Wielkiego Postu: za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 14:30 do nabożeństwa, a następnie przed środą popielcową w poniedziałek i wtorek rano od 7:30 do 8:30 i wieczorem od 18:00 do 18:30.
  4. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Torunia. W programie wizyta w rozgłośni Radia Maryja i telewizji Trwam, nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz nawiedzenie sanktuarium Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Koszt 80 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Polski biskup został specjalnym wysłannikiem papieża Franciszka do Medjugorie. Jaki jest cel tej podróży? Również ciekawy artykuł dlaczego teologia ciała opracowana przez świętego Jana Pawła II ciągle nie trafiła do katolików w Polsce, ale i w całym Kościele? Jest również do nabycia nowy numer Małego Gościa, a w nim zachęta dla dzieci do włączenia się w wielkopostną akcję „Ratujmy razem świat!”.
  6. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.