1. Zapraszamy dzisiaj w Niedzielę Bożego Miłosierdzia na nabożeństwo o godz. 18:00.
  2. Dziękujemy za złożoną daninę wielkopostną. Dziś po Mszach św. przed kościołem decyzją Episkopatu Polski w całej Polsce będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz osób dotkniętych wojną w Syrii, szczególnie w Aleppo. Natomiast 30 kwietnia zbiórka do puszek na cele Caritas parafialnej i diecezjalnej.
  3. Dziś o godz. 11:30 Msza św. z udziałem zespołu „Gospelsi” działającego przy MDK w Lublińcu prowadzonego przez Karolinę Wieczorek i Artura Tekieli.
  4. Spotkanie organizacyjne udających się w czerwcu do Chorwacji i Medjugorie: wtorek 25 kwietnia o godz. 17:00. Prosimy o dostarczenie wtedy ostatniej raty.
  5. Za tydzień 30 kwietnia gościć będziemy w naszej parafii pochodzącego z Białorusi diakona Pawła Lemekha OMI z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze, który wygłosi kazania i będzie zbierał kolektę na nasze oblackie seminarium.
  6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych z parafii i ze szkoły katolickiej w piątek 5 maja o godz. 17:00 w auli parafialnej (wejście od strony przedszkola).
  7. Organizujemy wyjazd do Katowic na Zjazd Przyjaciół Misji Oblackich 29 kwietnia 2017 r. Koszt 25 zł. Zapisy w biurze parafialnym. Wyjazd o godz. 8:30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: bezpłatny dodatek – płyta DVD z filmem „Zmartwychwstały”. Jest również do nabycia Mały Gość Niedzielny, a w nim plakat z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.