1. Serdecznie witamy o. Adama Hetmana OMI, który decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. od lipca pełni w naszej parafii posługę wikariusza. O. Adam dzisiaj na każdej Mszy głosi kazania oraz udziela błogosławieństwa prymicyjnego.
  2. Dziś przed kościołem ministranci zbierają do puszek na swój tegoroczny wyjazd do Łeby.
  3. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  4. Dzisiaj w niedzielę 2 lipca Ślubowana Pielgrzymka Piesza Parafii Lublinieckich do sanktuarium MB w Lubecku. Początek w parafii św. Mikołaja o godz. 16:00 Msza św. w Lubecku przy ołtarzu polowym o godz. 18:00.
  5. W tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca:

– Pierwszy Czwartek: Msze św. z komunią pod dwiema postaciami, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 18:00.

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą, a Msze św. o godz. 07:00, 08:30 i 18:30.

  1. Do przyszłej niedzieli trwają zapisy na Festiwal życia w Odbędzie się on od 24 do 30 lipca. W programie: koncerty, konferencje, warsztaty, dzień sportu i wiele innych atrakcji. Młodzież nocuje na polu namiotowym. Hasło zjazdu to: Bądź dobry jak chleb! Koszt uczestnictwa: 100 zł + koszty dojazdu. Zapisy w biurze parafialnym lub bezpośrednio u o. Krzysztofa Wrzosa OMI. Szczegóły na plakatach.
  2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym rozpoczynamy wakacyjny cykl pod nazwą „Życie na wyspie”. Jako pierwsze pokazujemy Azory – portugalski archipelag na Oceanie Atlantyckim. Dziennikarze ”Gościa” odwiedzili wyspy w Uroczystość Zesłania Ducha św.
  3. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.