1. Zapraszamy w czerwcu na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w tygodniu po wieczornych Mszach św., a w niedzielę o godz. 18:00.
  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ks. Grzegorza Brodziaka proboszcza z parafii w Kochcicach, który głosi słowo Boże, a kolekta jest przeznaczona na nowy budujący się kościół.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy św.:

– kl. II Gim – 18 czerwca (poniedziałek)

  1. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza o godz. 9:00, Msza św. dla Szkoły Katolickiej im. św. Edyty Stein o godz. 10:00. Natomiast dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny.
  2. W przyszłą sobotę w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Kurs rozpoczyna się o godz. 15:00 w domu katechetycznym. Zapisy podczas pierwszego spotkania. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
  3. Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej o. Krzysztof Wrzos OMI, dotychczas pełniący posługę wikarego w naszej parafii, został mianowany Prowincjalnym Duszpasterzem Powołań i od 1 lipca będzie należał do naszego domu zakonnego w Grotnikach k. Łodzi. Msza św. w intencji o. Krzysztofa w sobotę 30 czerwca o godz. 18:30. Nowym zaś wikariuszem w naszej parafii będzie o. Krzysztof Wolnik OMI, dotychczasowy wikariusz w Katowicach, którego przywitamy w niedzielę 1 lipca o godz. 11:30.
  4. Kino „Karolinka” zaprasza na film pt.: „Ignacy Loyola”. W sobotę 30 czerwca o godz. 17:00, w niedzielę 1 lipca o godz. 17:00 oraz w poniedziałek 2 lipca o godz. 10:00.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: O miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha. Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Świętej Górze koło Gostynia to obowiązkowy punkt wakacyjny na mapie. W Małym Gościu Niedzielnym: mundialowy hit – kolorowy terminarz mistrzostw świata, czyli niezbędnik każdego kibica. Jest także ostatni numer naszej parafialnej gazetki U Oblat. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Z gazetką w świat” polegający na zrobieniu ciekawego zdjęcia sobie wraz z gazetką w ciekawym miejscu na świecie. Nadesłane fotografie zostaną opublikowane w powakacyjnej gazetce, a najciekawsze trafi na okładkę.
  6. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.