1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna.
  3. W piątek przypada 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski w naszej parafii

– 07:00 – Msza św. recytowana z kazaniem

– 08:00 – Różaniec prowadzony przez wiernych

– 08:30 – Msza św. z kazaniem

– 12:00 – Msza św. z kazaniem, na którą zapraszamy szczególnie starszych

i chorych parafian. Po Mszy św. różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.

– 17:00 – błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa

– 18:00 – Różaniec Fatimski

– 18:30 – Msza św. z kazaniem zakończona procesją, na którą zapraszamy orkiestrę i poczty sztandarowe. O przyozdobienie figury M.B. Fatimskiej prosimy wspólnotę Caritas.

  1. W dniu 28 lipca w sobotę o godz. 17:00 odbędzie się organizacyjne spotkanie pielgrzymkowe w związku z wyjazdem 3 września na tygodniową jubileuszową pielgrzymkę Rostkowo – Gietrzwałd. Na spotkaniu prosimy o uregulowanie całej wpłaty na wyjazd. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w biurze parafialnym.
  2. W przygotowaniu jest książka dotycząca historii i dnia dzisiejszego naszej parafii wraz z dokumentacją zdjęciową. Kto by sobie nie życzył być w niej publikowany z imienia i nazwiska lub wizerunki, niech zgłosi ten fakt osobiście w biurze parafialnym przedkładając stosowne pismo w ciągu miesiąca.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: W ciągu stu lat z Bliskiego Wschodu wyemigrowało 6 mln chrześcijan. Papież Franciszek zaprosił do wspólnej modlitwy w Bari patriarchów i zwierzchników wszystkich Kościołów tego regionu.
  4. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.