1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy o. Tomasza Maniurę OMI z naszej młodzieżowego centrum NINIVA z Kokotka. O. Tomasz przez całą niedzielę będzie głosił kazania dzielił się doświadczeniem pracy wśród młodzieży a po mszach św. będzie rozprowadzał książki z ostatniej wyprawy rowerowej.
  3. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa, patrona kierowców i ich pojazdów, w dniach 22 – 29 lipca obchodzimy 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”. W niedzielę 29 lipca po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Podczas błogosławieństwa będzie można nabyć pamiątkowy notes z racji jubileuszu 450 rocznicy śmierci naszego patrona św. Stanisława Kostki. Osoby, które nie mają samochodów, taki notes będą mogły nabyć w biurze parafialnym. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na dzieło MIVA Polska, niosące pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu niezbędnych w pracy misyjnej.
  4. W przygotowaniu jest książka dotycząca historii i dnia dzisiejszego naszej parafii wraz z dokumentacją zdjęciową. Kto by sobie nie życzył być w niej publikowany z imienia i nazwiska lub wizerunku, niech zgłosi ten fakt osobiście w biurze parafialnym przedkładając stosowne pismo w ciągu miesiąca.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: o kulcie Najdroższej Krwi Chrystusa, o szkaplerzu, który towarzyszył Janowi Pawłowi II do ostatnich chwil, a dla wielu katolików stał się stylem życia, fakty i mity o kleszczach według Tomasza Rożka.
  6. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.