1. W miesiącach wakacyjnych (do 31 sierpnia włącznie) Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30.
  2. Dzisiaj w niedzielę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Nabożeństwo wraz z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu o godz. 18:00. Jest to również dzień odpustu w kaplicy Domu Opieki Społecznej KOMBATANT, Msza św. odpustowa o godz. 10:00.
  3. Dzisiaj Powiatowe Dożynki. Uroczysta Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony z udziałem władz Miasta i Powiatu w naszym Kościele o godz. 14:30. Następnie korowód Dożynkowy i dalsze świętowanie w Amfiteatrze w Parku Miejskim w Lublińcu.
  4. Pierwsza próba scholii po wakacjach odbędzie się w najbliższy piątek 31 sierpnia o godz.: 18:00 w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszamy nowe scholanki.
  5. W tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca:

– Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 08:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca za grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa. W tym dniu odwiedziny chorych w domach od godz. 09:00.

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: Światowe spotkanie rodzin w Dublinie jest dobrą okazją do wsłuchania się w głos papieża Franciszka o narzeczeństwie, małżeństwie i rodzinie.
  2. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.