1. Rozpoczął się nowy rok szkolny i katechetyczny. W poniedziałek Msza św. dla Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego o godz. 8:00, a dla Szkoły Katolickiej o godz. 10:00.
  2. W tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca:

– Pierwszy Czwartek: Msze św. z komunią pod dwiema postaciami, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych od godz. 18:00.

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed Mszą św., a Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 17:00 – szkolna dla dzieci, podczas której będzie poświęcenie tornistrów uczniów klas I oraz rozdawanie obrazków dla dzieci klas III, które rozpoczną tzw. praktykę 9 pierwszych piątków miesiąca oraz Msza św. o godz. 18:30. Wspólnota NINIWA zaprasza na Mszę św. młodzieżową o godz. 19:30 w oratorium w salkach parafialnych (wejście od strony targowiska).

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św., Apostolatu Maryjnego w czwartek również po wieczornej Mszy św. oraz Przyjaciół Misji Oblackich w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14:30.
  2. Powakacyjne spotkanie ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 10:00.
  3. Powitanie XII wyprawy NINIWA Team w piątek 7 września w Kokotku. Msza św. o godz. 17:00, a następnie spotkanie z uczestnikami wyprawy w Oblackim Centrum Młodzieżowym NINIWA.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: „Nie tylko Biblia”, czyli o Kościele, który nie jest martwą religią Księgi, ale żywym organizmem. W Najnowszym „Małym Gościu” dodatek – kalendarz na rok szkolny. Odliczamy dni do kolejnych wakacji.
  5. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.