PLAN KOLĘDY
2018/2019

Czwartek 27.12.2018r., od godz. 15.30

  1. Głowackiego; ul. 11 Listopada nr-y 33-1
  2. 11 Listopada nr-y 32-2
  3. 11 Listopada 1 b, 1 A
  4. 11 Listopada 1 D, 1 C
  5. 11 Listopada bloki nr-y 16, 14, 12

Piątek 28.12.2018r., od godz. 15.30

  1. Majdanek – od początku
  2. Rogowskiego; Staszica od końca
  3. Ligonia od nr 1
  4. Sobieskiego od 5 do 33; od 30 A do 22
  5. Szpital; ul. Cyrana; Grunwaldzka nr 43-31, 29, 29A

Sobota 29.12.2018r., od godz. 14.30

  1. Grunwaldzka 27
  2. Grunwaldzka 27A
  3. Grunwaldzka 21, 23, 25
  4. Grunwaldzka 20, 22, 24, 26, 28, 30

Niedziela 30.12.2018r., od godz. 14.30

  1. Grunwaldzka (od m. 3 do 17)
  2. Grunwaldzka 19A; ul. Żwirki i Wigury
  3. Grunwaldzka 19
  4. Lisowicka 18 (od m. 30 do 1)

Środa  02.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Lisowicka 16 (od m. 30 do 1)
  2. Lisowicka 14 (od m. 40 do 1)
  3. Lisowicka 12 (od m. 30 do 1)
  4. Lisowicka 10 (od m. 30 do 1)
  5. Wyszyńskiego 17 (od m. 30 do 1)

Czwartek 03.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Wyszyńskiego 13 (od m. 1 do 30)
  2. Wyszyńskiego 11 (od m. 1 do 30)
  3. Cebulskiego od nr-u 31 i od 11 do 3; ul. Cebulskiego (bloki wojskowe)
  4. ul. Pasieczna; ul. Targowa; Św. Anny od nr-u 11 do 62;
  5. ul. Sportowa 7; ul. Skłodowskiej 1; ul. Lisowicka od nr-u 1 do 15

Piątek 04.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Piłsudskiego od nr-u 8;
  2. ul. Świerkowa; Skłodowskiej od nr 245 do 159;
  3. Skłodowskiej od nr 159 do 245
  4. Skłodowskie od nr-u 230 do 196; ul. Urocza
  5. Zagłówek; ul. Sosnowa; ul. Gajowa; ul. Grzybowa

Sobota 05.01.2019r., od godz. 14.30

  1. Skłodowskiej od nr-u 2 do 16 i 25 do 39
  2. Skłodowskiej od nr-u 157 do 41; ul. Spokojna 5
  3. Chabrowa; ul. Rumiankowa; ul. Storczykowa; ul. Azaliowa
  4. Kubusia Puchatka od końca

Poniedziałek 07.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Wymyślacz od początku
  2. Wymyślacz od końca, ul. Kwiatowa
  3. Szarych Szeregów parzyste od końca
  4. Szarych Szeregów nieparzyste od końca
  5. Zachodnia parzyste; ul. Hlonda; ul. Cebuli (od ul. Zachodniej)

Wtorek 08.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Zachodnia nieparzyste od nr-u 1
  2. Zachodnia nieparzyste od końca
  3. Orzeszkowej; ul. Prusa
  4. Kołłątaja; ul. Górnicza
  5. Szafera, ul. Miłosza

Środa 09.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Dzierżonia; ul. Urbaczki
  2. Kamińskiego; ul. Krucza; ul. Rolnicza
  3. Chopina od końca; ul. Karłowicza
  4. Moniuszki od końca
  5. Kisielewskiego 50; ul. Wilniewczyca 2A, 23

Czwartek 10.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Wyspiańskiego od nr-u 2 do 44
  2. Wyspiańskiego od nr-u 1 do 35
  3. Kisielewskiego (domki)
  4. Wieniawskiego (domki)
  5. Wyszyńskiego od nr-u 111 do 57; ul. Wrodarczyka; ul. Tuwima; ul. Staffa; ul. Hlonda

Piątek 11.01.2019r., od godz. 15.30

  1. Wyszyńskiego od nr-u 3 do 47; ul. Cebuli, ul. Hlonda (od ul. Wyszyńskiego)
  2. Wieniawskiego 10; ul. Wilniewczyca 2B
  3. Wyszyńskiego parzyste od nr-u 10
  4. Wyszyńskiego parzyste od końca (96A, 96B)
  5. Szafera od 2A-2ZM

Sobota 12.01.2018r., od godz. 9.00

Lipie Śląskie

Niedziela 13.01.2018r., od godz. 14.30

  1. Lisowicka od nr 26-68
  2. Wieniawskiego 4B, 4A, 4
  3. Szymanowskiego bloki nr 4 i 14; ul. Szymanowskiego (domki)
  4. Szymanowskiego bloki nr 6 i 16

Poniedziałek 14.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Szymanowskiego blok nr 12
  2. Św. Anny blok nr 45 (od m. 1 do 30)
  3. Św. Anny blok nr 43 (od m. 1 do 30)
  4. Św. Anny blok nr 35 (od m. 1 do 30)
  5. Św. Anny blok nr 33 (od m. 1 do 30)

Wtorek 15.01.2018r., od godz. 15.30

  1. Św. Anny blok nr 31 (od m. 1 do 30)
  2. Kolęda uzupełniająca