1. Jutro w sylwestra 31 grudnia – zakończenia Roku Pańskiego 2018. Msza św. z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym o godz. 17:00.
  2. Powitanie Nowego Roku: Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 23:30, następnie po północy ok. 00:15 Msza św. na powitanie Nowego Roku Pańskiego 2019.
  3. We wtorek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi , Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedziele, za wyjątkiem, że nie ma mszy św. o godz. 07:00.
  4. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– Pierwszy Czwartek: Msza św. z Komunią pod dwiema postaciami;

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Świętą o godz. 07:00, 08:30 i 18:30;

– Pierwsza Sobota: Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 08:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa.

  1. Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. W sobotę i niedzielę od godz. 14.30.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Lublinieckim Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2019 r. Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniających nas kolorze.
  3. W okresie Bożonarodzeniowym serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania podczas koncertów kolęd:

– 13 stycznia godz. 15:30 – koncert kolęd zespołu PAGRETTO

– 27 stycznia godz. 15:30 – Koncert Kolęd naszej parafialnej scholii

  1. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa. Z racji rozpoczętego Nowego Roku Pańskiego składamy serdeczne życzenia:

 

„Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem”.

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej