1. Dzisiaj w Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli zapraszamy do wzięcia udziału w VI Lublinieckim Orszaku Trzech Króli. Wyjście Orszaku rozpocznie się o godz. 12:30. Nasza parafia gromadzi się przy Kaplicy Wojskowej pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego. Zachęcamy do aktywnego udziału w Orszaku, czyli przebranie się za króli lub damy dworu. Kolorem naszego orszaku jest kolor zielony. Niech nie zabraknie szalików, flag itp. rzeczy właśnie w tym wyróżniającym nas kolorze.
 2. Na zakończenie każdej Mszy św. tradycyjnie świecenie kredy i kadzidła, które po Mszach św. rozprowadzają ministranci, ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na cele misyjne.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o 14.30 Żywy Różaniec zaprasza swoich członków na spotkanie opłatkowe do salki.
 4. W sobotę 12. stycznia zapraszamy na spotkanie opłatkowe Przyjaciół Misji Oblackich. Nasze świętowanie rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 9.30, następnie Msza św. i po niej poczęstunek i wspólne kolędowanie w domu katechetycznym.
 5. Za Tydzień 13 dzień miesiąca – Dzień fatimski w naszej parafii

– błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa na msza św. dla Rodzin o godz. 10:00.

– z racji koncertu kolęd nie będzie popołudniowej Adoracji Najświętszego Sakramentu

– godz. 18:00 różaniec Fatimski.

 1. Za tydzień II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna.
 2. Trwają odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Dodatkowa kolędę prosimy zgłaszać w biurze parafialnym. Zakończenie kolędy 15 stycznia. W tym czasie nie ma mszy św. szkolnej w piątek o godz. 17:00 również biuro parafialne jest czynne tylko w godz. dopołudniowych. 16 stycznia o godz. 17:00 spotkanie Parafialnej Rady duszpasterskiej. 20 stycznia sprawozdanie pokolędowe.
 3. Skauci Europy, czyli harcerstwo katolickie działające przy naszej parafii, zaprasza na zbiorki 1 Gromady Lublinieckiej chłopców, czyli Wilczki w wieku od 9 do 12 lat. Może to być szansa na wspaniałą przygodę i dobrą formację. Najbliższa zbiorka już w sobotę 12 stycznia o godz. 11:00 przy grocie. Więcej szczegółów u o. Proboszcza. Dla chłopców w wieku 12 do 16 lat też znajdzie się miejsce w naszym, zastępie.
 4. Już dziś zapraszamy na III piątek miesiąca to jest 18. stycznia na mszę św. o Bożym Miłosierdziu i na uwielbienie, które poprowadzi Jakub Bartkowiak, Ewangelizator w służbie Królestwa Bożego i muzyk uwielbienia.
 5. W okresie Bożonarodzeniowym serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania podczas koncertów kolęd:

– 12 stycznia godz. 18.30 na mszy św. i po mszy św. –  koncert kolęd zespołu PAGRETTO

– 13 stycznia godz. 15:30 – koncert Zespoły Kwinta Czysta, to jest 5 chłopaków grających na instrumentach dętych.

– 27 stycznia godz. 15:30 – Koncert Kolęd naszej parafialnej scholii

 1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Dzisiaj w „Gościu niedzielnym” m. in. O królach, którzy odwiedzili nowo narodzonego Jezusa oraz o pięknie życia w małżeństwie sakramentalnym. Załączony jest również obrazek z modlitwą żony za męża.
 2. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.