1. Dzisiaj 13 dzień miesiąca – Dzień fatimski w naszej parafii

– błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa na msza św. dla Rodzin o godz. 10:00.

– z racji koncertu kolęd nie będzie popołudniowej Adoracji Najświętszego Sakramentu

– godz. 18:00 różaniec Fatimski.

  1. We worek kończymy nasze odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Dodatkową kolędę prosimy zgłaszać w biurze parafialnym. Dodatkowa kolęda 15 stycznia we wtorek. 16 stycznia o godz. 17:00 spotkanie Parafialnej Rady duszpasterskiej. 20 stycznia sprawozdanie pokolędowe.
  2. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Zapraszamy na III piątek miesiąca to jest 18. stycznia na mszę św. o Bożym Miłosierdziu i na uwielbienie, które poprowadzi Jakub Bartkowiak, Ewangelizator w służbie Królestwa Bożego i muzyk uwielbienia.
  4. W okresie Bożonarodzeniowym serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania podczas koncertów kolęd:

– 13 stycznia godz. 15:30 – koncert Zespołu Kwinta Czysta, to jest 5 chłopaków grających na instrumentach dętych.

– 27 stycznia godz. 15:30 – Koncert Kolęd naszej parafialnej scholii

  1. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Dzisiaj w „Gościu niedzielnym” m. in. Chrzest jako brama sakramentów – dlaczego jest najważniejszym i najpiękniejszym sakramentem ponadto obrazek z modlitwą męża za żonę. Ukazał się też nowy numer naszej parafialnej gazetki „U Oblat”.
  2. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.