INTENCJE MSZALNE
16 VI  –  23 VI 2019r.

 NIEDZIELA 16.06.2019r.
Uroczystość Trójcy Najświętszej
Nabożeństwo czerwcowe godz. 18.00

7:00 1) Za ++ Bronisławę Kmiecik, ojca Stanisława, braci Henryka, Pawła i Mieczysława, bratanicę Krystynę.

2) Za + Anielę Banaś (16).

8:30 1) Za ++ Dorotę i Antoniego Jeziorowskich, Renatę Michalik, Józefa Sowa, dziadków Klimont, Jeziorowskich, ++ z rodzin Świtała i Słota.

2) Za + Marię Maroń (16).

10.00 1) Za ++ Janinę Tokarz w 1. rocznicę śmierci, męża Karola Tokarz w 32. rocznicę śmierci o radość życia wiecznego.
11:30 1) W intencji Bernadety i Juliana z okazji 60. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia oraz dla całej rodziny. TE DEUM
14:30 1) CHRZTY:

Leon Kąpa

Hanna Katarzyna Drozdziok

Ignacy Adrian Kluczny

2) Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski w dalszym życiu z okazji 18. rocznicy urodzin dla Joanny, rodziców i rodzeństwa.

 18:30 1) Za + mamę Antoninę Szwarc w rocznicę urodzin i imienin, + tatę Juliana i dusze w czyśćcu cierpiące.

 PONIEDZIAŁEK 17.06.2019r.
Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7:00 1)      Za + Anielę Banaś (17).

2)      Za + Marię Maroń (17).

8.30  1)  Za ++ rodziców Rozalię w 34. rocznicę śmierci i Franciszka Biela, szwagra Huberta, siostrzeńca Pawła oraz ++ z rodziny Jarzombek i Biela.
18:30 ZBIOROWA:

۰        Za ++ matkę Zofię Kmiecik w rocznicę śmierci, ojca Franciszka, braci Stefana, Jana, Henryka, babcię Annę Michalską.

۰        Za + Pawła w rocznicę urodzin oraz za ++ Eufemię i Jerzego Kulik, Leonarda Cytryckiego i ++ z rodziny Kulik, Cytrycki.

 WTOREK  18.06.2019r.

7:00 1)  Za + Anielę Banaś (18).

2)  Za ++ rodziców Marię, Gerharda Kurek, Annę, Teodora, Martę, Franciszka Miozga, wujka Rajnholda, Jerzego, Romana, Pawła, ++ z pokrewieństwa Miozga, przyjaciół Marię, Michała, Bernarda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

8.30 1) Za + Marię Maroń (18).
18.30 1) Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Toma, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz za + Jacka Matuszczyka.

 

 ŚRODA 19.06.2019r.

7:00 1)      Za + Anielę Banaś (19).

2)      Za + Marię Maroń (19).

8.30  1)  Za ++ tatę Józefa w 9. rocznicę śmierci, rodziców chrzestnych w 2. rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny.
 

18:30

ZBIOROWA:

۰        Za ++ dziadka Stefana Nowackiego w 54. rocznicę śmierci, babcię Stefanię, rodziców Helenę i Rudolfa Anackich, Bronisława Dryndę i jego braci, wujka Józefa z rodziną, ciocię Kazimierę, wujka Tadeusza, Edwarda Mięsowskiego, teściów, ciocię Weronikę i pozostałych ++ z rodziny.

۰        Za + Eugeniusza Kozerski w 30. dzień po śmierci.

۰        Za + Sebastiana Kołacz w 30. dzień po śmierci.

۰        Za ++ rodziców Jana i Małgorzatę, brata Bernarda i ++ z rodziny i pokrewieństwa.

۰        Za ++ Marię i Alojzego Jerominek, Łucję i Jana Ciaciek, rodziców, rodzeństwo, Dorotę Wojtas i pokrewieństwa.

۰        Za + ojca Jarosława Klimas w 1. rocznicę śmierci.

  CZWARTEK 20.06.2019r.
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00  1) Za + Anielę Banaś (20).
8.00  1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców dzielnicy Wymyślacz, a dla ++ mieszkańców o radość życia wiecznego.
11.00  1) Za ++ rodziców Marię i Zbigniewa Wachowskich oraz za ++ z rodzin Wachowskich i Dykasów.
14.30  1) Za + Marię Maroń (20).
18.30  1) Odnowa w Duchu Świętym

 2)  Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Tomasza z okazji 50. rocznicy urodzin. TE DEUM

 

 PIĄTEK  21.06.2019r.
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Trzeci Piątek Miesiąca

7.00  1) Za + Anielę Banaś (21).
8.30  1) Za + Marię Maroń (21).
17.00  SZKOLNA

 1) Za ++ rodziców Ritę i Teodora Owczarek, brata Henryka, ++ z rodziny Owczarek i Trzęsiok.

18:30  1) Za + żonę Hildegardę w 1. rocznicę śmierci.

 SOBOTA 22.06.2019r.

7.00  1) Za + Anielę Banaś (22).

2) Za + Marię Maroń (22).

8.30  1)  Za + Urszulę Kardas w dniu urodzin i ++ z pokrewieństwa.
16.00   1) Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Aleksandry z okazji 50. rocznicy urodzin.
18.30 1) ZBIOROWA:

۰        Do Bożej Opatrzności, Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Aniołów Stróżów i Ducha Świętego o opiekę w rodzinie Stefana Widera.

۰        Za + męża Stanisława Janik w rocznicę śmierci.

۰        Za + żonę Danutę Mika w 9. rocznicę śmierci.

۰        Za ++ rodziców Marię i Jana Kiszko oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.   verte

۰        Za + Eugeniusza Kozerskiego w 30. dzień po śmierci.

۰        Za ++ męża Norberta Pstrong w 3. rocznicę śmierci, rodziców Jana i Wiktorię Sprycha.

 

 NIEDZIELA 23.06.2019r.
XII Niedziela Zwykła
Nabożeństwo czerwcowe godz. 18.00

7:00 1) Za + Anielę Banaś (23).

2) Za + Marię Maroń (23).

8:30 1) Za + syna Wojciecha Świątkowskiego w 3. rocznicę śmierci.
10:00 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego dla Anety i Tomasza z okazji 18. rocznicy ślubu.

2) Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Hanny, Leszka i Emilii Osadnik z okazji urodzin.

11:30 1) Za + męża i ojca Ireneusza Mazur w 4. rocznicę śmierci.
14:30 1) ROCZKI:

Radosław Boguś

Szymon Przemysław Sprot

18:30 1) Za ++ Jana Kukowka, jego rodziców i rodzeństwo.