1. Zapraszamy w czerwcu na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po wieczornych Mszach św. a w niedzielę o godz. 18:00. W trwającej Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Msze św. z nieszporami i procesją eucharystyczną o godz. 18:30. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała – błogosławieństwo wianków i ziół.
  2. Dzisiaj w niedzielę w naszej parafii gościmy kapłana z parafii NSPJ w Kochcicach, który głosi Słowo Boże, a ofiara na tace przeznaczona jest na nowy budujący się kościół w Kochcicach.
  3. W piątek 28 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Dzień modlitw o świętość kapłanów, wieczorne nabożeństwo przebłagalno dziękczynne z Aktem poświecenia rodzaju ludzkiego NSPJ wyjątkowo o godz. 18:00. Po nabożeństwie procesja eucharystyczna.
  4. W piątek O godz. 18:30 uroczysta Msza św. posłania misjonarki świeckiej Barbary Kubickiej, która udaje się na misje do Boliwii. Mszy św. przewodniczyć będzie Biskup Opolski ks. bp Andrzej Czaja.
  5. Za tydzień zbiórka przed kościołem do puszek na odbudowę katedry w Jolo na Filipinach, zniszczonej w czasie ataku terrorystycznego w styczniu tego roku. Jest to miejsce gdzie pracują nasi Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.
  6. Krzysztof przypomina o wpłacie kolejnej raty do końca czerwca w wysokości 2000 zł na pielgrzymkę do Meksyku.
  7. Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej
    Adam Hetman OMI pełniący dotychczas posługę wikarego zostaje przeniesiony do naszej parafii w Brukseli. Msza św. na pożegnanie o. Adama w niedzielę 30 czerwca o godz. 18:30.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o cudach eucharystycznych, wobec których bezradna nauka pada na kolana; o sile matczynej modlitwy oraz o tym, jak pokochać „bycie ojcem”. W najnowszym wakacyjnym „Małym Gościu: silikonowa opaska na rękę z napisem „niebo tak”.

Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.