1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. We wtorek 2 lipca Ślubowana Pielgrzymka Piesza Parafii Lublinieckich do sanktuarium MB w Lubecku. Początek w parafii św. Mikołaja o godz. 16:00. Msza św. w Lubecku przy ołtarzu polowym o godz. 18:00.
  3. W tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca:

– Pierwszy Czwartek: Msze św. z komunią pod dwiema postaciami, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 18:00.

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą, a Msze św. o godz. 07:00, 08:30 i 18:30.

– Pierwsza Sobota, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 07:30. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata. Wyjątkowo z racji remontu dolnej kaplicy nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu i różańca po Mszy św. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin chorych w domach, w indywidualnych przypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzem.

  1. Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej
    Adam Hetman OMI, dotychczas pełniący posługę wikarego w naszej parafii, został przeniesiony do naszego Domu Zakonnego w Brukseli. Nowym zaś wikariuszem w naszej parafii jest o. Marcin Król OMI, dotychczas pełniony posługę infirmiarza w naszym klasztorze, którego przywitamy w niedzielę 7 lipca na Mszy św. o godz. 18:30.
  2. W dniu 13 lipca w sobotę o godz. 17:00 odbędzie się organizacyjne spotkanie pielgrzymkowe w związku z wyjazdem 2 września na tygodniową pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej i Pragi. Na spotkaniu prosimy o uregulowanie całej wpłaty na wyjazd.
  3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na odbudowę katedry w Jolo na Filipinach, zniszczonej w czasie ataku terrorystycznego w styczniu tego roku. Jest to miejsce gdzie pracują nasi Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.
  4. W przyszłą niedziele 07 lipca o godz. 11:30 Msza św. z okazji srebrnego jubileuszu 25 lat kapłaństwa naszego parafianina pracującego w Norwegii o. Piotra Pisarka OMI.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym wakacyjny cykl pod nazwą „Cuda za miedzą” – dziennikarze „Gościa” odwiedzają i opisują słynące łaskami miejsca, do których pielgrzymują nasi najbliżsi sąsiedzi. W tym numerze Szydłowo – miejsce objawień maryjnych i jedno z najważniejszych sanktuariów na Litwie.
  6. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.