1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej o. Adam Hetman OMI, dotychczas pełniący posługę wikarego w naszej parafii, został przeniesiony do naszego Domu Zakonnego w Brukseli. Nowym zaś wikariuszem w naszej parafii jest o. Marcin Król OMI, dotychczas pełniony posługę infirmiarza w naszym klasztorze, którego przywitamy dzisiaj w niedzielę 7 lipca na Mszy św. o godz. 18:30.
  3. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski w naszej parafii

– 07:00 – Msza św. recytowana z kazaniem

– 08:00 – Różaniec prowadzony przez wiernych

– 08:30 – Msza św. z kazaniem

– 12:00 – Msza św. z kazaniem, na którą zapraszamy szczególnie starszych i chorych parafian. Po Mszy św. różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00.

– 17:00 – błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa

– 18:00 – Różaniec Fatimski

– 18:30 – Msza św. z kazaniem zakończona procesją, na którą zapraszamy orkiestrę i poczty sztandarowe. O przyozdobienie figury M.B. Fatimskiej prosimy wspólnotę Caritas.

  1. Za tydzień II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna.
  2. W dniu 13 lipca w sobotę o godz. 17:00 odbędzie się organizacyjne spotkanie pielgrzymkowe w związku z wyjazdem 2 września na tygodniową pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej i Pragi. Na spotkaniu prosimy o uregulowanie całej wpłaty na wyjazd.
  3. W dniach od 08 do 14 lipca odbędzie się w Kokotku Festiwal Życia – wielkie święto dla młodzieży. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji oraz spotkanie, koncerty, będą obecni między innymi: Kuba Banach, Arka Noego, Małe TGD., Musical „Jak Ogień”, Początek Wieczności, ks. Kuba Bartczak, Bracia z Taize, Sylwia Jaśkowiak, Bieg Festiwalowicza i wiele innych atrakcji. Zainteresowaną młodzież prosimy o kontakt z o. Marcinem Królem OMI.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym teologiczne wyjaśnienie, jak rozumieć i jak traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij”.
  5. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.