1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa, patrona kierowców i ich pojazdów, w dniach 21 – 28 lipca obchodzimy 20. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. W niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Podczas błogosławieństwa będzie można przyjąć pamiątkowy medalik dar Matki Bożej przekazany ludzkości za pośrednictwem Katarzyny Laboure w 1830 r.. Osoby, które nie mają samochodów, taki medalik będą mogły nabyć w biurze parafialnym. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na dzieło MIVA Polska, niosące pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu niezbędnych w pracy misyjnej.
  3. Z racji przypadających imienin naszego wikarego O Krzysztofa Wolnika OMI. Msza św. w jego intencji 21 lipca o godz. 10:00.
  4. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym m.in. czym jest szkaplerz?, a także rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk.
  6. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.