1. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30.
  2. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa, patrona kierowców i ich pojazdów, w dniach 21 – 28 lipca obchodzimy 20. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. Dzisiaj w niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Podczas błogosławieństwa będzie można przyjąć pamiątkowy medalik dar Matki Bożej przekazany ludzkości za pośrednictwem Katarzyny Laboure w 1830 r.. Osoby, które nie mają samochodów, taki medalik będą mogły nabyć w biurze parafialnym. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na dzieło MIVA Polska, niosące pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu niezbędnych w pracy misyjnej.
  3. Z racji przypadających imienin naszego wikarego O. Krzysztofa Wolnika OMI. Msza św. w jego intencji dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:00.
  4. Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości odpustowej ku czci św. Anny w zabytkowym kościele drewnianym w Lublińcu, w piątek 26 lipca o godz. 11:00.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym m.in. Jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy?, Dlaczego w Polsce brakuje leków?, a w wakacyjnym cyklu przeniesiemy się do Lewoczy – najważniejszego sanktuarium maryjnego na Słowacji.
  6. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.