1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30. Z wyjątkiem pierwszego piątku i Dnia Fatimskiego.
  2. Dzisiaj, 2 sierpnia lub 4 sierpnia można uzyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli. Warunki uzyskania tego odpustu to: sakrament pokuty i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz i Wierzę w Boga, modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz wykluczenie wszelkiego przywiązania do grzechu.
  3. W tygodniu przypada Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

– Pierwszy Czwartek komunia pod dwiema postaciami. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich misyjnych i zakonnych oraz do szczególnej posługi w kościele od godz. 18:00.

– Pierwszy Piątek, spowiedź pół godziny przed Mszą św., a Msze św. o godz. 07:00, 08:30 i 18:30

– Pierwsza Sobota, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 07:30. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin chorych w domach, w indywidualnych przypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzem.

  1. Powitała w naszej parafii inicjatywa by w tym roku na uroczystość odpustową ku czci M.B. Wniebowziętej w Lubecku chętni udali się na hulajnogach i rolkach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z o. Marcinem Królem OMI.
  2. Przypominamy, że w dniu 2 września organizujemy tygodniową pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej. Wyjazd o godzinie 6.00. Koszt pielgrzymki 700 zł. Prosimy uczestników o dokonanie dopłaty do 10 sierpnia.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym in. o bohaterstwie sióstr zakonnych podczas powstania warszawskiego, ponadto w jakich okolicznościach nieobecność na niedzielnej Eucharystii może być usprawiedliwiona.
  4. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.