NIEDZIELA 01.09.2019r.
XXII Niedziela Zwykła
Nieszpory godz. 18.00

7:00 1) Za + Józefa Rodewald (1).
2) Za + Agnieszkę Szaflik (1).
8:30 1) W intencji siostry zakonnej Gisleny o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej w dniu urodzin.
10.00 1) W intencji Róż Różańcowych rodziców przy parafii Św. Stanisława Kostki, do Maryi, aby poprzez Jej Serce rodzice, dzieci, kapłani i siostry zakonne wzrastali w łasce Bożej i mądrości, aby byli napełnieni Duchem Świętym i przynosili obfite owoce miłości i miłosierdzia oraz o nowe powołania do modlitwy za dzieci.
2) Za + Pawła Brzezina w rocznicę śmierci.
11:30 1) Za pośrednictwem Matki Bożej z podziękowaniem za wspólne przeżyte 35. lat w małżeństwie Alicji i Marka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Świętego na dalsze lata oraz o zdrowie i opiekę dla córki i syna z rodzinami. TE DEUM
2) Za ++ męża Jerzego Spojda w 4. rocznicę śmierci, rodziców Łucję i Franciszka Paprotny, teściów Franciszkę i Pawła Spojda oraz ++ z pokrewieństwa.
14:30 1) Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Królowej Różańca Świętego dla Członków Żywego Różańca, a dla ++ o królestwo niebieskie i aby modlitwy różańcowe odmawiane w papieskich intencjach misyjnych przyniosły owoce ewangelizacyjne.
 18:30 1) Za ++ męża Jerzego Derkowskiego w 3. rocznicę śmierci, jego rodziców Wandę i Stanisława, Franciszkę i Franciszka Zowada.

PONIEDZIAŁEK 02.09.2019r.

7:00 1)      Za + Józefa Rodewald (2).
2)      Za + Agnieszkę Szaflik (2).
8.30  1) Dziękując Panu Bogu za życie śp. Męża Tadeusza, prosząc dla niego o Królestwo Niebieskie z okazji urodzin – intencja od żony.
18:30 ZBIOROWA:

۰      Za + żonę Magdalenę Chrzęstek w 3. rocznicę śmierci, ++ z rodziny i pokrewieństwa.

۰      Do Miłosierdzia Bożego w rocznicę śmierci Walentego Pipa, ++ rodziców i rodzeństwo.

WTOREK  03.09.2019r.
Wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

7:00 1)  Za ++ męża Stanisława, rodziców, teściów, brata Wiktora.
2)  Za + Józefa Rodewald (3).
8.30 1) Za ++ rodziców Urszulę i Franciszka, dziadków, rodzeństwo, ++ z rodzin Bronder i Ziaja.
2) Za + Agnieszkę Szaflik (3).
18.30 1) Za ++ syna Marka, rodziców Felicję, Antoniego, Katarzynę, Tomasza oraz + Marię Gad i ++ Hermana i Franciszka.

 

ŚRODA 04.09.2019r.

7:00 1)      Za + Józefa Rodewald (4).
2)      Za + Monikę Strancich w 1. rocznicę śmierci.
8.30  1)  Za + Agnieszkę Szaflik (4).
 

18:30

ZBIOROWA:

۰      O łaski Boże dla przyjaciół, opiekunek i dobrodziejów.

۰      Za + matkę Marię Palenga w dniu urodzin.

CZWARTEK 05.09.2019r.
Pierwszy Czwartek Miesiąca

7.00  1) Za + Józefa Rodewald (5).
8.30  1) Za + Agnieszkę Szaflik (5).
2) Za + Jana Dziuka o radość życia wiecznego – intencja od koleżanek i kolegów córki z oddziału terapii uzależnień od alkoholu.
18.30  1) Apostolat Maryjny

 

 PIĄTEK  06.09.2019r.
Pierwszy Piątek Miesiąca

7.00  1) Za + Józefa Rodewald (6).
2) O światło Ducha Świętego i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin i rocznicy ślubu Danuty i Andrzeja.
8.30  1) Za + Agnieszkę Szaflik (6).
17.00  SZKOLNA
1)
Za + męża Romana Jonienc w 1. rocznicę śmierci.
18:30  1) Za ++ męża Waldemara w 7. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, brata Ryszarda i szwagra Edwarda oraz pokrewieństwo.

SOBOTA 07.09.2019r.
Pierwsza Sobota Miesiąca

7.00  1) Za + Józefa Rodewald (7).
2) Za + Agnieszkę Szaflik (7).
8.30  1) W intencji urodzin męża Marka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego na każdy dzień życia.
12.00  1) Msza św. ślubna: Luciano i Katarzyna.
13.00  1) Msza św. ślubna: Damian i Zuzanna.
14.00  1) Msza św. ślubna: Łukasz i Barbara.
15.00  1) Msza św. ślubna: Adrian i Katarzyna.
16.00  1) Wynagradzająca za grzechy i nieprawości świata.
18.30 1) ZBIOROWA:

۰      Za ++ brata Gerharda, Józefa, Marię Gabor, Huberta i Antoniego.

۰      Za ++ Czesławę, Józefa Piechaczek, Aleksandra Ulfik, Władysława Gierakowskiego.

۰      Za ++ rodziców Jana i Małgorzatę, dziadków Franciszka i Mariannę, braci Józefa i Franciszka Kocyba, siostry Marię i Annę, szwagrów, siostrzeńców, bratowe i pokrewieństwo, Stefana i Jadwigę, syna Romana Sojka.

۰      Za ++ z rodzin Brzęczek, Janoszka, Gasz, Koloch, Dikta i dusze w czyśćcu cierpiące i o pokój na świecie.

۰      Za ++ Małgorzatę Jagiellicz w 6. rocznicę śmierci, jej męża Wiesława, rodziców Marię i Fabiana Glonek i siostrę Krysię.

۰      Za ++ Agnieszkę i Stefana, Mariana i Adama Wręczyckich, Elżbietę, Martę, Franciszka Zdebik, ++ z rodzin Wręczycki, Zdebik, Kołodziej, Olczyk, Lizurej, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

۰      Za + Wiktora Spałek o radość życia wiecznego.

۰      Za + Franciszka Jon w 30. dzień po śmierci.

۰      Za ++ rodziców Pluta, Kosytorz, siostrę, braci i szwagra oraz dziadków.

 

NIEDZIELA 08.09.2019r.
XXIII Niedziela Zwykła
Nieszpory godz. 18.00

7:00 1) Za + ojca Franciszka Kalus w 28. rocznicę śmierci.
2) Za + Józefa Rodewald (8).
8:30 1) Za ++ Henryka Łach w 9. rocznicę śmierci, Juliana Łach, Annę, Emila, Joachima Krawczyk, ++ z rodziny i pokrewieństwa.
2) Za + Agnieszkę Szaflik (8).
10:00 1) Za ++ Agnieszkę i Andrzeja Kurczyk, syna Jana, ++ z rodziny Kurczyk i Kandora.
2) Dziękczynno-błagalna w intencji wnuków Piotra i Pawła Bula w 8. rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów.
11:30 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Danuty i Krzysztofa z okazji 30. rocznicy ślubu, dziękując za dar życia córki Marty oraz 10. rocznicy cudownego uratowania Krzysztofa.
14:30 1) W intencji Przyjaciół Misji Oblackich o Boże błogosławieństwo i aby modlitwą. cierpieniem i ofiarą wytrwale wspierali głoszenie Ewangelii, a dla ++ o radość życia wiecznego.
2) Za ++ Jerzego Walaszczyk w 3. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Walaszczyk i Wilczyńskich oraz ++ dziadków z obu stron.
18:30 1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Pawła w dniu urodzin.