1. Dzisiaj na wszystkich mszach św. kazania głosi neoprezbiter o. Bartosz Koślik OMI, który po Mszach udziela błogosławieństwa prymicyjnego.
 2. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała w tym roku codziennie wieczorne nabożeństwo bez procesji, a w czwartek błogosławieństwo wianków i ziół.
 3. W miesiącu czerwcu nabożeństwo ku czci serca Pana Jezusa codziennie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 18:00.
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Dzień Modlitw o Świętość kapłanó Wieczorne nabożeństwo z Aktem Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego NSPJ.
 5. Zapraszamy w tygodniu na msze św. na zakończenie roku formacyjnego:

– poniedziałek 15 czerwca godz. 17:00 – Apostolat Maryjny.

– wtorek 16 czerwca godz. 17:00 – Redakcja Gazetki U Oblat.

– środa 17 czerwca godz. 16:00 Parafialny Zespół Caritas.

– czwartek 18 czerwca godz. 17:00 Kościół Domowy.

– piątek 19 czerwca godz. 17:00 Parafialna Schola.

 1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na msze św. o godz. 11:30 w intencji Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. z racji 100. jej rocznicy. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi wikariusz Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. o. Sławomir Dworek OMI
 2. Dzisiaj II Niedziela miesiąca nasza składka inwestycyjna, za złożone ofiary składamy serdeczne bóg zapłać.
 3. Nie ma odwiedzin chorych w domach aż do odwołania. W nagłych przypadkach prosimy o osobisty kontakt z duszpasterzem.
 4. W przyszłym roku w listopadzie organizujemy jedenastodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zapisy u o. Krzysztofa.
 5. Parafia planowała wyjazdy pielgrzymkowe do Prudnika i do Krakowa Łagiewnik oraz do Fatimy które się nie odbyły. Osoby, które pokryły koszty wyjazdu mogą odebrać pieniądze w godzinach otwarcia biura parafialnego.
 6. Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Janiny Garści w Lublińcu pragnie poinformować zainteresowanych o trwających zapisach dzieci na naukę muzyki. Zapisać można się telefonicznie. Wszelkie informacje o zapisach na stronie internetowej szkoły.
 7. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które są wystawione na stoliku pod chórem oraz w biurze parafialnym. Dziś w Gościu Niedzielnym: o Przeistoczeniu i realnej obecności Ciała i Krwi Chrystusa w chlebie i winie.
 8. Miłym Gościom i bardzo kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.