Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela zwykła  

21.08.2022 r.

 

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
  2. W okresie wakacyjnym w każdy wtorek Msza św. o godz. 18.30 odprawiana jest w klimacie oazowym. Za oprawę muzyczną i liturgię odpowiada Domowy Kościół. Serdecznie zapraszamy.
  3. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
  5. W piątek uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.30. Na zakończenie Mszy św. wieczornej odnowimy Śluby Jasnogórskie. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W miesiącach wakacyjnych w dni powszednie Msze św. w naszym kościele sprawowane są o godz. 7.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 8.30. W niedziele Msze św. według stałego porządku.
  7. Informujemy, że w biurze parafialnym jest już księga intencji na 2023 rok. Zachęcamy, aby w godzinach pracy biura parafialnego dokonywać rezerwacji intencji na nowy rok.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Aleksandrę Duda, Henryka Mika, Zbigniewa Gabryś, Czesławę Kopyto. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.