Home > Ogłoszenia Parafialne > Ogłoszenia duszpasterskie 22 stycznia 2017 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
 1. Tydzień temu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane kolędą. Za wszelką okazaną życzliwość i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj niedzielne nieszpory o godz. 18:00.
 3. Z racji ferii zimowych nie ma Mszy św. szkolnej w piątek 27 I o godz. 17:00.
 4. W przyszłą sobotę w naszej parafii rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Kurs rozpoczyna się o godz. 15:00 w domu katechetycznym. Zapisy podczas pierwszego spotkania. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
 5. W okresie Bożonarodzeniowym serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz z zaproszonymi gośćmi oraz na koncerty kolęd:
  • 22 stycznia Msza św. o godz. 11:30 z udziałem zespołu wokalno-muzycznego z MDK w Lublińcu „Początkujący Gospel”
  • 24 stycznia godz. 19:00 Koncert kolęd w wykonaniu ”Zespołu W Składzie” (muzycy z zespołów: Luxtoropeda, 2 Tm 2,3, Deus Meus, Arka Noego)
 6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Andrea Bocelli śpiewa dla Czytelników „Gościa” – dołączona płyta CD z arcydziełami muzyki; ponadto o nowo wybudowanych kościołach, które zostały uznane za dziedzictwo polskiej architektury XX w. oraz o fenomenie „Małego Gościa”, który obchodzi właśnie 90 lat istnienia i cieszy się niesłabnącym powodzeniem młodych czytelników; z tej okazji jubileuszowy „Mały Gość” z niespodzianką. W biurze parafialnym jest jeszcze styczniowy numer gazetki U oblat oraz Misyjne Drogi.
 7. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.