Ogłoszenia parafialne 17.01.2021 – II Niedziela Zwykła

 1. W drugą niedzielę w ciągu roku Kościół zachęca nas przez czytania biblijne do odpowiedzi na Boże wezwanie. Bóg, który nas wybrał, chce, aby reakcją na Jego wezwanie, była świadoma postawa wiary.
 2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła 25 stycznia.
 4. We wtorek razem z o. Mariuszem Piaseckim, wikariuszem będziemy obchodzili swoje imieniny. Msza św. imieninowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.30. Będziemy wdzięczni za obecność na mszy św. i wspólną modlitwę.
 5. W czwartek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy, aby cieszyli się dobrym zdrowiem i wdzięcznością swoich wnuków oraz prawnuków.
 6. Kursy przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się w następujących terminach: 13-14 i 20-21 lutego; 10-11, 17-18 kwietnia; 26-27 czerwca; 3-4 lipca; 25-26 września i 2-3 października 2021 roku. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.
 7. Zakończyliśmy msze św. kolędowe. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane w czasie mszy kolędowych na potrzeby naszej świątyni.
 8. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
 10. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w nadchodzącym tygodniu.

Ogłoszenia parafialne 10.01.2021 – Święto Chrztu Pańskiego

 

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego. To święto zwieńcza okres Narodzenia Pańskiego. Główną treścią dzisiejszej niedzieli jest prawda o Synu Bożym, który stał się człowiekiem, abyśmy mogli stać się dziećmi Bożymi.
 2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
 3. W środę 13. dzień miesiąca. Dzień Fatimski w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 12.00. Po mszy św. o 12.00, różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. O godz. 18.00 różaniec fatimski i msza św. o godz. 18.30.
 4. W piątek po mszy św. o godz. 18.30 zapraszamy na modlitwę uwielbienia, przygotowaną przez wspólnoty parafialne. Modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
 5. Zapraszamy na msze św. kolędowe, które są odprawiane w intencji mieszkańców ulic naszej parafii. Plan mszy św. podany jest w grudniowej gazetce U Oblat, którą można jeszcze nabyć przy wyjściu z kościoła.

Jest również nowy numer Gościa Niedzielnego.

 1. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 2. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu: śp. Bolesławę Łabuz (s. Dolorosę), Jadwigę Zarębską, Cecylię Białas (s. Laurentię) i Elżbietę Kalus. Wieczny odpoczynek…
 3. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, szczególnie w drugą niedzielę miesiąca, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w nadchodzącym tygodniu.