1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w tygodniu po wieczornych Mszach św. a w niedzielę o godz. 18:00.
  2. Decyzją Prowincjała Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. o. Grzegorz Pawluś OMI, dotychczas pełniący posługę wikarego w naszej parafii, od 1 lipca będzie należał do naszego domu zakonnego w Katowicach. Msza św. w intencji o. Grzegorza w czwartek w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18:30.
  3. W miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca.
  4. W tygodniu przypada I sobota miesiąca.

– Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP po Mszy św. o godz. 07:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin chorych w domach, w indywidualnych przypadkach prosimy o kontakt z duszpasterzem.

  1. W czwartek spotkanie Rady Parafialnej o godz. 17:00.
  2. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił i błogosławieństwa prymicyjnego udzielał neoprezbiter o. Adam Hetman OMI, który zastąpi Grzegorza Pawlusia OMI jako wikary.
  3. Trwają zapisy na Festiwal życia w Kodniu. Odbędzie się on od 24 do 30 lipca. W programie: koncerty, konferencje, warsztaty, dzień sportu i wiele innych atrakcji. Co trzeba wziąć? Namiot i śpiwór. Wiek? Od 14 lat wzwyż. Koszt uczestnictwa: 100 zł + koszty dojazdu. Zapisy w biurze parafialnym lub bezpośrednio u o. Krzysztofa Wrzosa OMI.
  4. Za tydzień w niedzielę 02 lipca Ślubowana Pielgrzymka Piesza Parafii Lublinieckich do sanktuarium MB w Lubecku. Początek w parafii św. Mikołaja o godz. 16:00. Msza św. w Lubecku przy ołtarzu polowym o godz. 18:00.
  5. Również za tydzień ministranci naszej parafii będą zbierać pieniądze przed kościołem na swój tegoroczny wyjazd wakacyjny do Łeby.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Najbardziej znany szef kuchni wyznaje: „Podjąłem świadomą decyzję, że pójdę za Jezusem” oraz wywiad z naszym wikarym o. Krzysztofem Wrzosem OMI.
  7. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.