1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30.
  2. Dzisiaj (20 sierpnia) Pielgrzymka Niewiast do Piekar Śląskich.
  3. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Nabożeństwo wraz z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu po wieczornej Mszy św. Jest to również dzień odpustu w kaplicy Domu Opieki Społecznej KOMBATANT. Z racji organizacyjnych uroczystości odpustowe W KOMBATANCIE przeniesione są na czwartek 24 sierpnia – Msza św. odpustowa o godz. 11:00.
  4. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy ks. Ireneusza Majewicza z parafii Lewice w archidiecezji poznańskiej, który będzie głosił Słowo Boże, a po Mszach św. będzie zbierał ofiary na ratowanie zabytków kościelnych w swojej małej parafii.
  5. Już wkrótce 1 września wielkie otwarcie nowego roku duszpasterskiego 2017/2018 wspólnoty młodzieżowej. NINIWA – METANOIA zaprasza na godz. 20:00 do kaplicy Matki Bożej Fatimskiej na Ucztę Eucharystyczną, a po niej na agapę – ucztę miłości. Chodzisz do gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej, albo jesteś w wieku „studenckim”? Czekamy na Ciebie! Przyjdź! Nie przegap okazji!
  6. Parafia organizuje pielgrzymkę na Podkarpacie. Są jeszcze wolne miejsca. W programie: Wieliczka, Stara Wieś, Kalwaria Pacławska, Dukla, Miasto Piastowe oraz Strachocin, gdzie znajduje się sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Wyjazd 4 września o godz. 05:00, powrót w sobotę 9 września. Koszt pielgrzymki 550 zł, zapisy w biurze parafialnym.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym: O duchowej adopcji dziecka poczętego. Członkowie dzieła są jak niewidzialna armia. Modląc się w ciszy i samotności, uratowali przed śmiercią tysiące dzieci.
  8. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.