1. Do czwartku Msze św. odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30.
  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ks. Ireneusza Majewicza z parafii Lewice w archidiecezji poznańskiej, który głosi Słowo Boże, a po Mszach św. zbiera ofiary na ratowanie zabytków kościelnych w swojej małej parafii.
  3. Już wkrótce 1 września wielkie otwarcie nowego roku duszpasterskiego 2017/2018 wspólnoty młodzieżowej. NINIWA – METANOIA zaprasza na godz. 20:00 do kaplicy Matki Bożej Fatimskiej na Ucztę Eucharystyczną, a po niej na agapę – ucztę miłości. Chodzisz do gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej, albo jesteś w wieku „studenckim”? Czekamy na Ciebie! Przyjdź! Nie przegap okazji!
  4. Już w najbliższą sobotę 2 września przy oblackim klasztorze w Kokotku odbędzie się Wielki Piknik Rowerowy oraz powitanie rowerzystów NINIWA Team. Od godz. 9.00 zapisy na Tour de Kokotek a następnie rozpoczęcie wyścigu, a o godz. 16.00 przywitanie rowerzystów NINIWA Team, a o 17.00 Msza św. Następnie będzie okazja do rozmów z uczestnikami, posłuchania o ich przygodach oraz możliwość zadawania pytań. Podczas pikniku nie zabraknie potraw z grilla, ciast oraz odpoczynku na zielonym trawniku.
  5. W tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca:

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed Mszą św., a Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 18:30 i 20:00 (młodzieżowa).

– Pierwsza Sobota: Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 08:00. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa.

– odwiedziny chorych w domach z Najświętszym Sakramentem w sobotę od godz. 9:00. Nowych chorych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym do piątku.

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym: film „Misja” – arcydzieło, do którego wciąż warto wracać.
  2. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.