1. Dzisiaj niedzielne nieszpory o godz. 18:00.
  2. Trwa ostatni tydzień kolędy. W czasie trwania kolędy (do 19 stycznia) biuro parafialne jest czynne tylko we wtorki i piątki od godz. 09:15 do 10:15. Sprawozdanie po kolędowe w niedzielę 28 stycznia. Również w tym dniu kto chciałby może złożyć ofiarę kolędową.
  3. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna. Za złożone ofiara składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy świętej:

– kl. II gim. – poniedziałek 15 I

– kl. III gim. – poniedziałek 22 I

  1. W okresie Bożonarodzeniowym serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania wraz z zaproszonymi gośćmi oraz na koncerty kolęd:

– 14 stycznia godz. 15:30 – Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Śpiewu Agnieszki Mazur-Rysanow.

– 21 stycznia godz. 15:30 – Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Akademii Umiejętności Artystycznych PasjonArt z gościnnym udziałem Magdy Anioł.

– 28 stycznia godz. 15:30 – Koncert Galowy Laureatów I Ogólnopolskiego festiwalu Kolęd i Pastorałek w Lublińcu.

  1. W tygodniu przypada III piątek miesiąca. Wieczorna Msza św. o godz. 18:30 o Bożym Miłosierdziu, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego. W tym miesiącu adorację poprowadzi wspólnota Domowego Kościoła.
  2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: dziś w Gościu Niedzielnym o tym, że św. Stanisław Kostka jest nie tylko patronem młodzieży, ale też Polski. Jak to się stało, że w młodym jezuickim nowicjuszu ujrzano obrońcę łacińskiej cywilizacji? Ukazał się też nowy numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
  3. Miłym Gościom i Bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.