1. Niedzielne nieszpory godz. 18:00
  2. Dzisiejszej niedzieli gościmy w naszej parafii o. Dominika Ochlaka OMI z naszej oblackiej wspólnoty młodzieżowej w Kokotku, który głosząc kazania przybliża nam ważne wydarzenie jakie będzie miało w lipcu w Kokotku – Festiwal Życia dla młodzieży, a po Mszach św. przed kościołem zbiera ofiary na to dzieło. Zapraszamy również młodzież z naszej parafii i okolic do wzięcia udziału w Festiwalu Życia. Zapisy i wszelkie potrzebne informacje u o. Krzysztofa Wrzosa OMI.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:30 rozdanie świadectw i pamiątek młodzieży, która w miniony wtorek przyjęła sakrament bierzmowania.
  4. W poniedziałek 23 kwietnia o godz. 16:30 spotkanie Rady Parafialnej, w której weźmie udział Prowincjał Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. o. Paweł Zając OMI.
  5. Również w poniedziałek 23 kwietnia o godz. 17:00 spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Poświęcenie i wręczenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych w piątek na Mszy św. szkolnej o godz. 17:00.
  6. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania po wieczornej Mszy św.:

– kl. II gim. – poniedziałek 23 kwietnia

  1. W Roku św. Stanisława Kostki z racji rocznicy 450 jego śmierci organizujemy Jubileuszową parafialną pielgrzymkę do Rostkowa – miejsca urodzenia św. Stanisława Kostki. W programie: nawiedzenie kościoła św. Andrzeja Boboli w Warszawie oraz Gietrzwałd, Głotowo, Święta Lipka i Stoczek Klasztorny. Koszt wyjazdu 660 zł. Zapisy w biurze parafialnym wraz z zaliczką 100 zł. Pielgrzymka trwa 6 dni. Wyjazd 3 września.
  2. Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na seans filmowy pt. „Fatima. Ostatnia Tajemnica”. Agnostyczka montująca film o objawieniach fatimskich dostrzeże jak wielki wpływ one miały na bieg historii w ostatnich stu latach. Film z lektorem można obejrzeć w dniach 28-29 kwietnia o godz. 17:00 oraz 30 kwietnia o godz. 10:00.
  3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: Bezpłatny dodatek – adhortacja apostolska papieża Franciszka „Gaudete et exultate” – o świętości w świecie współczesnym.
  4. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.