1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. W tygodniu do czwartku wieczorna Msza św. z nieszporami zakończona procesją eucharystyczną. Dzisiaj niedzielne nieszpory z procesją o godz. 18:00 przed wieczorną Mszą św. W czwartek na zakończenie oktawy tradycyjne święcenie wianków i ziół.
  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy neoprezbitera o. Jarosława Koniecznego OMI, który kilka lat temu odbywał swój staż pastoralny w naszej parafii. O Jarosław głosi kazania, a po Mszach św. udziela błogosławieństwa prymicyjnego.
  3. W czwartek o godz. 17:00 Msza św. na zakończenie kolejnego roku formacyjnego wspólnoty Oazy Rodzin – Domowego Kościoła.
  4. W piątek 3 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msze św. w naszym kościele o godz. 07:00, 08:30, 17:00 (szkolna) i 18:30 zakończona procesją eucharystyczną.
  5. W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej na Mszę św. o godz. 17:00, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny.
  6. Również w piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: kl. I i II gimnazjum.
  7. Wyjazd parafialny do Chorwacji i Medjugorie 19 czerwca o godz. 04:30 z parkingu przy zakładzie p. Szwedzińskiego.
  8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na pokrycie kosztów organizacyjnych Wieczoru Uwielbienia, jaki miał miejsce w Uroczystość Bożego Ciała.
  9. Ruszyły zapisy na Festiwal życia w Kodniu. Odbędzie się on od 24 do 30 lipca. W programie: koncerty, konferencje, warsztaty, dzień sportu i wiele innych atrakcji. Co trzeba wziąć? Namiot, śpiwór i otwarte serce. Wiek? Od 14 lat wzwyż. Koszt uczestnictwa: 100 zł + koszty dojazdu. Zapisy w biurze parafialnym lub bezpośrednio u o. Krzysztofa Wrzosa OMI.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym: o ciekawej migracji ze wschodu. W Polsce przebywa i pracuje około miliona Ukraińców. Są, a jakby ich nie było. Bo nie rzucają się w oczy, wtapiają się w tłum. Dopiero ostatnio coraz częściej słychać ich język. W Małym Gościu Niedzielny dodatek: najnowsza płyta zespołu Arki Noego. Ukazał się również nowy numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
  11. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.