INTENCJE MSZALNE
23 VII – 30 VII 2017r.

NIEDZIELA 23.07.2017r.
XVI Niedziela Zwykła
Wspomnienie św. Krzysztofa
Nieszpory godz. 18:00

7:00 1)      Za + ojca Henryka, ++ dziadków z obu stron, + Annę Saflik oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
8:30 1)      Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w 5. rocznicę ślubu dla Patrycji, Mariusza i córki Wiktorii.
10:00 1)      Dziękczynna w intencji Agaty i Jakuba Nowrot z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej z okazji 1. rocznicy ślubu.
11:30 1)        Za ++ rodziców Marię i Józefa Pieprzyca, + brata Edwarda, teścia Szczepana oraz ++ z rodzin Pieprzyca i Jureczko.
14:30 1)      ROCZKI:

۰        Miłosz Piotr Flak

۰        Lena Fronczek

۰        Brajan Fraj

۰        Ksawery Derkowski

۰        Magdalena Wilk

18:30 1)        W intencji o. Krzysztofa Wrzosa OMI z okazji imienin.

2)        Za + syna Marka, ++ rodziców Antoniego, Felicję, Katarzynę, Tomasza, Franciszka, Hermana oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK 24.07.2017r.
Wspomnienie św. Kingi, dziewicy

7:00 1)     
18:30 ZBIOROWA:

۰        Dziękczynna w int. Danuty z okazji urodzin, Krzysztofa i Marty z okazji imienin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., zdrowie oraz opiekę M. B. na dalsze lata życia.

۰        za + Marka Górkiewicza w kolejną rocznicę śmierci.

۰        za ++ Stanisława, Stefana, Rufina w rocznicę śmierci i ++ z rodzin.

۰        w intencji dziękczynno-błagalnej za wstawiennictwem M. B. Fatimskiej o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia i opiekę na każdy dzień z okazji urodzin dla Anny i Ryszarda i rodziny.

WTOREK 25.07.2017r.
Święto św. Jakuba, apostoła

7:00 1)      O Boże błogosławieństwo i opiekę dla syna Mariana z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla córki Urszuli i wnuczka Aleksego.
18.30 1)      Za + męża Gerarda w kolejną rocznicę śmierci.

ŚRODA 26.07.2017r.
Wspomnienie św. Anny, Matki N.M.P.,patronki diecezji gliwickiej

7:00 1)      Za ++ rodziców Jana i Annę, brata Ranholda, teściów Martę i Antoniego Ochman, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
18:30 ZBIOROWA:

۰        Do Miłosierdzia Bożego za + syna i brata Marcina Słotwińskiego w dniu 45 rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców, teściów i dziadków.

۰        Za ++ rodziców Mnich, siostrę, szwagra, braci, bratowe oraz ++ z pokrewieństwa. VERTE à

۰        Za ++ Annę, Teodora Kołodziej, Marię, Jana Jastrzębskich, Gertrudę i Franciszka Brzezina oraz ++ z rodziny Brzezina

۰        Za + Ryszarda Stępień

۰        Za ++ Annę i Wiktora Iwan

CZWARTEK 27.07.2017r.
Wspomnienie św. Joachima, ojca Najśw. Maryi Panny

7:00 1)      Za + Eleonorę w rocznicę śmierci.
18:30 1)      rez. Kościelniak

PIĄTEK 28.07.2017r.

7:00 1)      Za + brata Wiktora Feliks w rocznicę urodzin oraz ++ rodziców Julię i Alojzego Feliks
18:30 1)      Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Toma i ++ z pokrewieństwa z obu stron i + Jacka Matuszczyka.

SOBOTA 29.07.2017r.
Wspomnienie św. Marty

7:00 1)      Z prośbą o Boże błogosławieństwo i Opiekę M. B. Fatimskiej z okazji 60 rocznicy urodzin Janiny oraz o opiekę Aniołów Stróżów dla wnuków Jasia i Kubusia.
18:30 ZBIOROWA:

۰        Za Kamila Panek o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę M. B. Niepokalanej z okazji 1 rocznicy urodzin.

۰        Za ++ rodziców Jana, Małgorzatę, dziadków Franciszka i Mariannę, braci Józefa i Franciszka Kocyba oraz dwie siostry i pokrewieństwo.

۰        Za ++ Stefana, Jadwigę i syna Romana Sojka

۰        Za ++ rodziców Stanisławę, Mieczysława i ++ z rodziny.

۰        Za ++ Zygmunta i Różę Gajda

۰        Za + Rozalię Matusek z okazji urodzin.

۰        Za ++ rodziców Marię i Wiktora, Marię i Jana oraz za ++ z pokrewieństwa Kistella i Polok.

۰        Za + Józefa Kędzierewicz w 20 rocz. śmierci, teściów Marię i Michała, rodziców Helenę i Stefana oraz dziadków z obu stron.

۰        Za + mamę Annę Wachowską, męża Jana, braci Joachima i Jerzego, ojca, teściów, dziadków, krewnych, dusze w czyśćcu cierpiące.

۰        Za + mamę Annę Pietrzyk w rocz. urodzin, ojca Jerzego, Piotra Pruskiego, ++ z rodzin Woźnica, Pietrzyk, Pruski, Ledwoń.

۰        Za + męża Feliksa Pieprzyca w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców Tomasza, Agnieszkę Respondek, ++ siostry Gertrudę, Marię, Annę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA 30.07.2017r.
XVII Niedziela Zwykła
Nieszpory godz. 18:00

7:00 1)      Za + Elżbietę Kalus (int. od siostry Magdy z rodziną).
8:30 1)      Do M. B. Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Janiny z okazji 50 rocznicy urodzin, dla jej męża, dzieci, rodziców i rodzeństwo z rodzinami. TE DEUM
10:00 1)      Za + Różę Gajda oraz + Klarę Brzezina w rocznicę urodzin.
11:30 1)      Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę M. B. dla Tomasza w 50 rocz. urodzin. TE DEUM

2)      Z podziękowaniem za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla ryszarda z okazji 70 rocznicy urodzin. TE DEUM

14:30 1)   O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Niepokalanej dla Karoliny z okazji 35 rocznicy urodzin.
18:30 1)      Za + ojca, teścia, dziadka Eugeniusza Sojkę od syna Marka z rodziną.