1. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 z wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  2. Z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa, patrona kierowców i ich pojazdów, w dniach 23 – 30 lipca obchodzimy 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”. Dzisiaj w niedzielę po każdej Mszy św. błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Podczas błogosławieństwa będzie można nabyć pamiątkową naklejkę z symbolem chrześcijaństwa – „ryby”. Osoby, które nie mają samochodów, taką naklejkę będą mogły nabyć w biurze parafialnym. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na dzieło MIVA Polska, niosące pomoc misjonarzom w zdobywaniu środków transportu niezbędnych w pracy misyjnej.
  3. Dzisiaj w niedzielę (23 lipca) o godz. 18:30 – Msza św. imieninowa o. Krzysztofa Wrzosa OMI.
  4. Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości odpustowej ku czci św. Anny w zabytkowym kościele, w środę 26 lipca o godz. 11:00
  5. Parafia organizuje pielgrzymkę na Podkarpacie. W programie: Wieliczka, Stara Wieś, Kalwaria Pacławska, Dukla, Miasto Piastowe oraz Strachocin sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Wyjazd 4 września o godz. 05:00, powrót w sobotę 9 września. Koszt pielgrzymki 550 zł, zapisy w biurze parafialnym. Uregulowanie opłaty do 20 sierpnia.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym: o tym jakie warunki muszą spełnić chleb i wino używane do sprawowania Eucharystii.
  7. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.