1. Zapraszamy dzisiaj w Niedzielę Bożego Miłosierdzia na nabożeństwo o godz. 18:00.
  2. Gościmy w naszej parafii o. Bogdana Sawickiego OMI z Ukrainy, który głosi słowo Boże dzieląc się swoją posługą w Kijowie, a po każdej Mszy św. przed kościołem zbiera ofiary na media katolickie prowadzone przez Misjonarzy Oblatów M. N. na Ukrainie.
  3. Dziękujemy za złożoną daninę wielkopostną. Natomiast za tydzień na zakończenie 74. Tygodnia Miłosierdzia, przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
  4. Jutro w poniedziałek 9 kwietnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. podejmiemy kolejny raz w naszej parafii Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Odpowiednią deklarację będzie można wypełnić przed Mszą św. u siostry w zakrystii.
  5. W piątek 13. dzień miesiąca – Dzień Fatimski w naszej parafii:

– 07:00 – Msza św. recytowana z kazaniem

– 08:00 – Różaniec prowadzony przez wiernych

– 08:30 – Msza św. z kazaniem

– 12:00 – Msza św. z kazaniem, po Mszy św. różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu

– 17:00 – Msza św. szkolna oraz błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa

– 18:00 – Różaniec Fatimski

– 18:30 – Msza św. z kazaniem

  1. W przyszłą niedzielę 15 kwietnia rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Jest to jednocześnie dzień II Narodowego Czytania Pisma Świętego. Zapraszamy 15 min. przed każdą Mszą św. (poza Mszą o godz. 10:00) na maraton biblijny. W tym roku wspólnota Kręgu Biblijnego czytać będzie fragmenty Listu do Rzymian.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce na placu przy wieży kościelnej 11 kwietnia do godz. 15:30. Przychody z tej akcji wspomogą zakup nowych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
  3. Zbliża się zjazd młodzieży oblackiej, który odbędzie się od 2 do 5 maja w Lublinie. Koszt zjazdu to: 40 zł + koszty dojazdu. Nocleg w domach u ludzi lub w salkach parafialnych. Zapisy do 22 maja u o. Krzysztofa Wrzosa OMI lub w biurze parafialnym.
  4. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania po wieczornej Mszy św.:

– kl. VII SP – poniedziałek 9 kwietnia

– kl. II gim. – poniedziałek 23 kwietnia

– spowiedź przed sakramentem dla kl. III gim. w sobotę 14 kwietnia od godz. 12:00.

  1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: „Jezu, ufam Tobie”. Te trzy słowa są kluczem do Bożego Miłosierdzia. Co dokładnie znaczą i jak je wprowadzać do naszego życia w czasach, w których tak wiele wokół nas nieufności.
  2. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.