1. Dzisiejszą niedzielą15 kwietnia rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Jest to jednocześnie dzień II Narodowego Czytania Pisma Świętego. Zapraszamy 15 min. przed każdą Mszą św. (poza Mszą o godz. 10:00) na maraton biblijny. W tym roku wspólnota Kręgu Biblijnego czytać będzie fragmenty Listu do Rzymian. O godz. 18:30 Nabożeństwo Biblijne.
 2. Dzisiaj na zakończenie 74. Tygodnia Miłosierdzia, przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
 3. Również dzisiaj z okazji Niedzieli Biblijnej przed kościołem członkowie Kręgu Biblijnego rozprowadzają karteczki z namiarami na konkretny fragment z Listu do Rzymian. Zachęcamy każdego do odważnego podejścia i wylosowania fragmentu dla siebie. Następnie w domu odnajdźmy ten fragment w Piśmie Świętym i zobaczmy co Pan Bóg do nas mówi.
 4. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 14:30 wielkanocne spotkanie Przyjaciół Misji w auli domu katechetycznego. Niech nie zabraknie nikogo, komu sprawa misji świętych jest bliska sercu.
 5. We wtorek na Mszy św. o godz. 18:30 sakramentu bierzmowania naszej młodzieży udzieli JE ks. bp Andrzej Iwanecki.
 6. W tygodniu przypada III piątek miesiąca. Wieczorna Msza św. o Bożym Miłosierdziu, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu animowana przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Czuwanie zakończymy apelem jasnogórskim.
 7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii o. Dominika Ochlaka OMI z naszej oblackiej wspólnoty młodzieżowej w Kokotku, który przybliży nam ważne wydarzenie jakie będzie miało w lipcu w Kokotku – Festiwal Życia dla młodzieży, a po Mszach św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na to dzieło.
 8. Zbliża się zjazd młodzieży oblackiej, który odbędzie się od 2 do 5 maja w Lublinie. Koszt zjazdu to: 40 zł + koszty dojazdu. Nocleg w domach u ludzi lub w salkach parafialnych. Zapisy do 15 kwietnia u o. Krzysztofa Wrzosa OMI lub w biurze parafialnym.
 9. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania po wieczornej Mszy św.:

– kl. II gim. – poniedziałek 23 kwietnia

 1. W Roku św. Stanisława Kostki z racji rocznicy 450 jego śmierci organizujemy Jubileuszową parafialną pielgrzymkę do Strachocina – miejsca urodzenia św. Stanisława Kostki. W programie: nawiedzenie kościoła św. Andrzeja Boboli w Warszawie oraz Gietrzwałd, Głotowo, Święta Lipka i Stoczek Klasztorny. Koszt wyjazdu 660 zł. Zapisy w biurze parafialnym wraz z zaliczką 100 zł. Pielgrzymka trwa 6 dni. Wyjazd 3 września.
 2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: Aż 9 męczenników w ciągu 22 lat doczekała się Francja, kraj, który według powszechnej opinii już dawno dokonał radosnej i nieodwołalnej apostazji. Przypadek?
 3. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.