1. Dzisiaj w niedzielę 21 czerwca zapraszamy na msze św. o godz. 11:30 w intencji Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. z racji 100 jej rocznicy. Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi wikariusz Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów M.N. o. Sławomir Dworek OMI
 2. Zapraszamy w miesiącu czerwcu na nabożeństwa ku czci NSPJ, w tygodniu po wieczornych Mszach św., a w niedzielę o godz. 18:00.
 3. Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Katolickiej odbędzie się w środę o godz. 16.00.
 4. Zapraszamy w tygodniu na msze św. na zakończenie roku formacyjnego:

– czwartek 25 czerwca godz. 17:00 Odnowa w Duchu św.

– piątek 26 czerwca godz. 17.00 Pielgrzymi, którzy byli z o. Krzysztofem w Meksyku.

 1. Za tydzień kazania wygłosi oraz udzielać będzie błogosławieństwa prymicyjnego neoprezbiter O. Zbigniew Halemba OMI z Rusinowic.
 2. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze.
 3. Nie ma odwiedzin chorych w domach aż do odwołania. W nagłych przypadkach prosimy o osobisty kontakt z duszpasterzem.
 4. Parafia planowała wyjazdy pielgrzymkowe do Prudnika i do Krakowa Łagiewnik oraz do Fatimy które się nie odbyły. Osoby, które pokryły koszty wyjazdu mogą odebrać pieniądze w godzinach otwarcia biura parafialnego.
 5. Zespół Administracyjno-Gospodarczy Wydziału Organizacji Urzędu Miejskiego w Lublińcu w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w głosowaniu w dniu 28.06.2020r. informują o zmianie lokalu wyborczego Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9. Dotychczasowy lokal
  wyborczy z siedzibą w Zespole Szkół im. Św. Edyty Stein przy ul.
  Piłsudskiego 9 przeniesiony został do Miejsko-Powiatowej Biblioteki
  Publicznej im. J. Lompy przy ul. Sportowej 3.
 6. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które są wystawione na stoliku pod chórem oraz w biurze parafialnym. Dziś w Gościu Niedzielnym: Dlaczego praktyka pierwszych piątków miesiąca ma tak wielki potencjał?
 7. Miłym Gościom i bardzo kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.