1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Zbigniewa Halembę OMI z Rusinowic – neoprezbitera, który przez całą niedzielę głosi kazania, a na zakończenie Mszy św. udziela błogosławieństwa prymicyjnego
  2. Do końca miesiąca czerwca zapraszamy na nabożeństwa ku czci NSPJ, w tygodniu po wieczornych Mszach św. a w niedzielę o godz. 18:00
  3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze.
  4. W czwartek 2 lipca Ślubowana Pielgrzymka Piesza Parafii Lublinieckich do sanktuarium MB w Lubecku. Początek w parafii św. Mikołaja o godz. 16:00. Prosimy o zachowanie wszelkich środków sanitarnych, a więc zachowanie odpowiedniej odległości oraz zakrycie ust i nosa. Msza św. w Lubecku przy ołtarzu polowym o godz. 18:00.
  5. W tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca:

– Pierwszy Czwartek: Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań od godz. 18:00.

– Pierwszy Piątek: spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą, a Msze św. o godz. 07:00, 08:30 i 18:30.

– Pierwsza Sobota, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 07:30. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie Eucharystia wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16:30 różaniec i zakończenie nabożeństwa.

  1. Nie ma odwiedzin chorych w domach aż do odwołania. W nagłych przypadkach prosimy o osobisty kontakt z duszpasterzem.
  2. W miesiącach wakacyjnych Msze św. w tygodniu odprawiamy o 07:00 i 18:30. Nie ma Mszy św. o godz. 08:30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
  3. Parafia planowała wyjazdy pielgrzymkowe do Prudnika i do Krakowa Łagiewnik oraz do Fatimy które się nie odbyły. Osoby, które pokryły koszty wyjazdu mogą odebrać pieniądze w godzinach otwarcia biura parafialnego.
  4. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych, które są wystawione na stoliku pod chórem oraz w biurze parafialnym. Dziś w Gościu Niedzielnym: rozpoczynamy cykl wakacyjny „Nie ma jak u Mamy” reportaż z sanktuariów maryjnych w Polsce. Zaczynamy od Sejn, gdzie pielgrzymów przyciąga cudowna 600 – letnia figura Matki Bożej.
  5. Miłym Gościom i bardzo kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.