1. Dzisiejsza, trzecia niedziela Adwentu w słowie Bożym i modlitwach wzywa nas do chrześcijańskiej radości. Radość jest charakterystycznym rysem chrześcijańskiego oczekiwania na przyjście Pana.
 2. Dzisiaj członkowie Caritasu Parafialnego przeprowadzają zbiórkę do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
 3. Różaniec fatimski dzisiaj o godz. 18.00. Dzisiaj w 39. rocznicę wybuchu stanu wojennego, w sposób szczególny będziemy modlić się za ofiary tego okresu.
 4. Zapraszamy do udziału w roratach: dzieci z rodzicami od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a młodzież i wszystkich parafian w sobotę o godz. 7.00.
 5. W piątek po mszy św. roratniej, dzieci pierwszokomunijne otrzymają medaliki.

W tym dniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po mszy św. o godz. 18.30 zapraszamy na wspólną modlitwę uwielbienia, którą poprowadzą wspólnoty parafialne. Modlitwa zakończy się Apelem Jasnogórskim. Będzie to również czas spowiedzi św. tzw. Noc konfesjonałów. Z sakramentu pojednania będzie można skorzystać od godz. 19.30 do 24.00.

 1. W sobotę przedświąteczne odwiedziny chorych od godz. 9.00.
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zapraszam panów na męski różaniec.
 3. Caritas Parafialny rozprowadza świece wigilijne. Duże świece w cenie 13 zł, a małe 6 zł. Opłatki wigilijne można nabyć przed kościołem.
 4. Zachęcam dla nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 5. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 6. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu: śp. Krystynę Bul, Jerzego Palacza i Agnieszkę Prandzioch. Wieczny odpoczynek…
 7. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli.