1. Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny. Jest to jednocześnie święto każdej rodziny. Bo słowo rodzina jest imieniem wspólnym Świętej Rodziny z Nazaretu i każdej rodziny. Każda rodzina pochodzi od Boga i do Boga prowadzi.
  2. Nieszpory kolędowe dzisiaj o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 28 grudnia święto Świętych Młodzianków, męczenników. Błogosławieństwo dzieci na mszy św. o godz. 18.30.
  4. W czwartek św. Sylwestra, zakończenie starego roku. Msza św. na zakończenie roku o godz. 17.00, po mszy nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
  5. W piątek Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 1130, 14.30, 18.30. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

Spowiedź św. przed każdą mszą św., a nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po mszy św. wieczornej.

  1. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Nie będzie odwiedzin chorych. Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 8.00.

Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, następie msza św. wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

O godz. 16.30 różaniec i zakończenie nabożeństwa.

O godz. 18.30 msza święta.

  1. W tym roku ze względu na pandemię nie będzie odwiedzin duszpasterskich, tzw. kolędy. Zapraszamy na msze święte kolędowe, które będą odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Plan mszy świętych kolędowych podany jest w grudniowej gazetce U Oblat, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  2. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  3. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu: śp. Eugeniusza Lisieckiego i Matyldę Knopik. Wieczny odpoczynek…
  4. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli.