1. Dzisiejsza liturgia słowa uświadamia nam, że w świetle wcielonej Mądrości człowiek może rozpoznać swoje powołanie, przeznaczenie i sens życia. Dlatego przyjęcie Chrystusa jest mądrością życia i darem Boga.
  2. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej o. Dominika Ochlaka, który głosi słowo Boże, a po mszy św. będzie rozprowadzał Kalendarz Niniwity.
  3. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
  4. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele będą odprawione według porządku niedzielnego.

Po każdej mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło, które będą rozprowadzane przed kościołem. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na misje.

Po mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na Orszak Trzech Króli na terenie parku przy klasztorze, a po zakończonym Orszaku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu scholi parafialnej.

Różaniec z okazji pierwszej środy miesiąca o godz. 18.00.

  1. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych od godz. 17.30.
  2. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca, składka inwestycyjna.
  3. Zapraszamy na msze św. kolędowe, które są odprawiane w intencji mieszkańców ulic naszej parafii. Plan mszy świętych podany jest w grudniowej gazetce U Oblat, którą można jeszcze nabyć przy wyjściu z kościoła.
  4. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  5. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu: śp. Stefana Janika. Wieczny odpoczynek…
  6. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, Kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w Nowym Roku.