1. W drugą niedzielę w ciągu roku Kościół zachęca nas przez czytania biblijne do odpowiedzi na Boże wezwanie. Bóg, który nas wybrał, chce, aby reakcją na Jego wezwanie, była świadoma postawa wiary.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 18 stycznia rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła 25 stycznia.
  4. We wtorek razem z o. Mariuszem Piaseckim, wikariuszem będziemy obchodzili swoje imieniny. Msza św. imieninowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.30. Będziemy wdzięczni za obecność na mszy św. i wspólną modlitwę.
  5. W czwartek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy, aby cieszyli się dobrym zdrowiem i wdzięcznością swoich wnuków oraz prawnuków.
  6. Kursy przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się w następujących terminach: 13-14 i 20-21 lutego; 10-11, 17-18 kwietnia; 26-27 czerwca; 3-4 lipca; 25-26 września i 2-3 października 2021 roku. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.
  7. Zakończyliśmy msze św. kolędowe. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane w czasie mszy kolędowych na potrzeby naszej świątyni.
  8. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  9. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  10. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask w nadchodzącym tygodniu.