1. Obecność Jezusa Chrystusa w ludzkim życiu jest nieocenionym szczęściem człowieka. Mając w swoim życiu Mistrza z Nazaretu, który przekazuje naukę z „mocą”, jesteśmy pewni, że nie zginiemy.
 2. Caritas parafialny przeprowadza dzisiaj zbiórkę pieniężną na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
 3. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
 4. We wtorek 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd. Poświęcenie świec podczas każdej mszy św. 2 lutego Kościół obchodzi również Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby zakonów klauzurowych.
 1. W środę 3 lutego – wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Błogosławieństwo świecami poświęconymi ku czci św. Błażeja, po każdej mszy św.
 2. W środę spotkanie Róż Różańcowych. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa, o godz. 18.30 msza św., a po mszy św. konferencja w kościele.
 3. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych od godz. 17.30.
 5. W piątek spowiedź św. pół godziny przed każdą mszą św. Msza święta szkolna o godz. 17.00. Podczas mszy św. zostaną poświęcone świece i wręczone dzieciom przygotowującym się do pierwszej komunii św. W tym dniu wspomnienie św. Agaty, tradycyjne poświęcenie chleba po każdej mszy św.
 6. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o godz. 8.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, następnie msza św. wynagradzająca grzechy i nieprawości świata, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.O godz. 16.30 różaniec i zakończenie nabożeństwa. O godz. 18.30 msza święta.
 1. Na stoliku przy wyjściu jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
 2. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 3. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu śp. Jana Janczara i Bernarda Piekarskiego. Wieczny odpoczynek…
 4. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.