1. Liturgia Słowa dzisiejszej niedzieli ukazuje nam Jezusa jako Lekarza dusz i ciał. Zbawiciel, patrząc na ludzką biedę duchową i cielesne cierpienie, wychodzi naprzeciw temu wszystkiemu, co ogranicza człowieka: uzdrawia i podnosi na duchu poprzez Słowo, które ma moc nas zbawić.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 18.00.
  3. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorego.Zapraszamy na mszę św. o godz. 10.00 w intencji chorych i samotnych. W czasie mszy św. zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych, a po mszy św. błogosławieństwo lourdzkie.Nie będzie wspólnego spotkania przy kawie ze względu na pandemię, ale panie z Caritasu Parafialnego przygotują słodkie upominki.
  1. W sobotę, 13. dzień miesiąca – Dzień Fatimski w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; 12.00. Po mszy św. o 12.00 różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. O godz. 18.00 różaniec fatimski, a o godz. 18.30 msza święta.
  2. W przyszłą niedzielę 14 lutego przypada wspomnienie św. Walentego. Wspólnota młodzieżowa Niniwa będzie rozprowadzała „babeczki ze szczyptą miłości”. Ofiary składane przy tej okazji, będą przeznaczone na potrzeby wspólnoty.
  3. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.
  4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i książki „U św. Stanisława Kostki”.
  5. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzę zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  6. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu śp.: Martę Ochman, Marię Budziarz, o. Mariana Nowaka, Romana Tworzewskiego, Jana Kompałę, o. Józefa Majewskiego. Wieczny odpoczynek…
  7. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.