1. W dzisiejszej Liturgii Słowa Bóg wzywa nas do miłowania i wypełniania Jego przykazania. Jeżeli będziemy trwali przy Bogu, to On nigdy nas nie zostawi samych, ale będzie nas wspierał swoimi łaskami.
 2. Nabożeństwo majowe w niedzielę i w tygodniu o godz. 18.00.

Apel Jasnogórski przy grocie o godz. 21.00.

 1. W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego.
 2. W tygodniu przypada pierwsza środa, pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
 3. W środę nabożeństwo majowe o godz. 18.00 połączone z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msza św. o godz. 18.30, po mszy św. modlitwa różańcowa i konferencja.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych od godz. 17.30.

O godz. 17.00 w dolnym kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

O godz. 18.30 msza św., na którą zapraszam dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców. Po mszy św. spotkanie organizacyjne w górnym kościele.

 1. W piątek spowiedź św. pół godz. przed każdą mszą św.

Msza św. szkolna o godz. 17.00.

 1. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Od godz. 9.00 spowiedź św. dla dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Katolickiej im. Edyty Stein i dla ich rodziców.

O godz. 14.00 na placu targowym zostanie odprawiona  msza św. w intencji motocyklistów i ich rodzin. Serdecznie zapraszam zainteresowanych na otwarcie sezonu motocyklowego.

 1. W niedzielę na mszy św. o godz. 11.30 dzieci ze Szkoły Katolickiej im. Edyty Stein przystąpią do pierwszej komunii św. Bardzo proszę, aby ci, którzy uczęszczają na mszę św. o godz. 11.30, w tym dniu wybrali inną godzinę, ze względu na ograniczoną ilość miejsc w kościele.
 2. Do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, parafialna gazetka U Oblat, Misyjne Drogi, Miłujcie się! i książka U św. Stanisława Kostki.
 3. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto życzę Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask od Zmartwychwstałego Pana.
 4. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Martę Mikę i Annę Cytrycką. Wieczny odpoczynek…
 5. Dziękując za życzliwość i ofiary składana na potrzeby świątyni, życzę Wam kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli, zdrowia i wielu Bożych łask w nadchodzącym tygodniu.