INTENCJE MSZALNE

02-10.04.2023

Niedziela Palmowa 02.04.2023 – Niedziela Męki Pańskiej
7.00 1. Za + ojca Franciszka Kalus z okazji urodzin.

2. Za ++ rodziców Klarę i Teofila Brol oraz za ++ z rodziny.

8.30 1. Za + Gertrudę Kokot (2).

2. Za ++ Reginę Pietrucha, ++ rodziców Jana i Cecylię Kazek, teściów Jana i Helenę Pietrucha, ++ krewnych i znajomych.

10.00 1. W intencji Róż Różańcowych, rodziców przy parafii św. Stanisława Kostki do Maryi, aby poprzez Jej serce rodzice, dzieci, kapłani i siostry zakonne wzrastali w łasce Bożej i mądrości, aby byli napełnieni Duchem Świętym i przynosili obfite owoce miłości i miłosierdzia oraz o nowe powołania do modlitwy za dzieci.

2. Dziękczynna w intencji Klaudii z okazji 34 rocznicy urodzin oraz w intencji córki Ramony z okazji 4 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla całej rodziny.

11.30 1. Za + Bogusława Kluz w 9 rocznicę śmierci z prośbą o radość nieba

2. W intencji dziękczynno-błagalnej za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej i św. Józefa o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, szczęście, opiekę Matki Bożej i św. Józefa w pracy, bezpieczeństwo na drogach i w dalszym życiu dla Damiana z okazji urodzin.

14.30 1. Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i św. Jana Pawła II z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski dla naszej Ojczyzny i Kościoła Świętego – intencja od Wspólnoty Żywego Różańca.

2. Z okazji 1 rocznicy urodzin Wojciecha Krzywoń.

18.30 1. Dziękczynna w intencji Anny, Jarosława, Tomasza, Aleksandry, Jakuba i Wojtusia z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2. W intencji żywych i zmarłych parafian.

Poniedziałek 03.04.2023 – Wielki Poniedziałek
7.00 Za + Gertrudę Kokot (3).
8.30 W intencji Róż Różańcowych, rodziców przy parafii św. Stanisława Kostki do Maryi, aby poprzez Jej serce rodzice, dzieci, kapłani i siostry zakonne wzrastali w łasce Bożej i mądrości, aby byli napełnieni Duchem Świętym i przynosili obfite owoce miłości i miłosierdzia oraz o nowe powołania do modlitwy za dzieci.
18.30 ZBIOROWA (5):

– Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz o zdrowie w rodzinie Imiołczyk.

– Za ++ Eugeniusza Imiołczyk, Cecylię Wołowczyk, Anielę Jaksik, Katarzynę i Adolfa Imiołczyk, Annę Cierpka-Korska i ++ z rodziny.

– Za ++ Anielę Niesłony, męża Alojzego, rodziców, teściów i rodzeństwo.

– Za + Ryszarda w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, pokrewieństwo z obu stron i dusze cierpiące w czyśćcu.

– O powrót do zdrowia dla Ewy, Małgorzaty, Krzysztofa i Karola.

Wtorek 04.04.2023 – Wielki Wtorek
7.00 Dziękczynna w intencji Piotra Gałeckiego z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata.
8.30 Za + ojca Franciszka w rocznicę śmierci, ++ żony Małgorzatę i Elżbietę.
18.30 1. Za + Gertrudę Kokot (4).

2. Dziękczynna w intencji Brygidy i Andrzeja z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny. TE-DEUM

Środa 05.04.2023 – Wielka Środa
7.00 Za + Gertrudę Kokot (5).
8.30 W intencji Róż Różańcowych, rodziców przy parafii św. Stanisława Kostki do Maryi, aby poprzez Jej serce rodzice, dzieci, kapłani i siostry zakonne wzrastali w łasce Bożej i mądrości, aby byli napełnieni Duchem Świętym i przynosili obfite owoce miłości i miłosierdzia oraz o nowe powołania do modlitwy za dzieci.
18.30 ZBIOROWA (5):

– Z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Różańcowej dla Wspólnoty Żywego Różańca, a dla ++ o dar nieba.

– W intencji Radosława z okazji 40 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

– Za + mamę Urszulę Kurda w rocznicę śmierci.

– Za + Wiktora Spałek ++ Hildegardę i Augustyna w kolejną rocznicę śmierci z prośbą o dar nieba.

– O powrót do zdrowia dla Ewy, Małgorzaty, Krzysztofa i Karola.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

MĘKI I ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Czwartek 06.04.2023 – Msza święta Wieczerzy Pańskiej

18.00 1. W intencji kapłanów, o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji Iwony Kępa z okazji urodzin, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, intencja od Apostolatu Maryjnego.

2. Za + Gertrudę Kokot (6).

3. Za + o. Józefa Przybyckiego w 22 rocznicę śmierci, za ++ kapłanów, intencja od Wspólnoty Żywego Różańca.

4. Za + syna Marcina Słodczyk z okazji urodzin.

5. Za ++ rodziców Monikę i Ignacego Trzensisko, Ignacego Ulfik, brata Henryka Trzensisko, teściów Karola, Gertrudę i Agnieszkę Ulfik, dziadków Bronder, Trzensisko i dusze cierpiące w czyśćcu.

Piątek 07.04.2023 – Wielki Piątek Męki Pańskiej
18.00 Liturgia Męki Pańskiej.
Sobota 08.04.2023 – Wigilia Paschalna
20.00 1. Za + Gertrudę Kokot (7).

2. Za ++ Bernarda i Huberta Wyrwoł oraz ich ++ rodziców.

3. W intencji żyjących i zmarłych z rodziny Kubiński, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej.

Niedziela Wielkanocna 09.04.2023

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

6.00 1. W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny, z okazji 32 rocznicy ślubu Barbary i Krzysztofa. TE-DEUM

2. W intencji żywych i zmarłych parafian oraz gości.

3. Za + Gertrudę Kokot (8).

8.30 Za + Annę Cytrycką w 2 rocznicę śmierci, + Leonarda Cytryckiego oraz za ++ z rodzin Cytrycki, Kowalewski, Ulfik i Kulik.
10.00 1. Za + Franciszka Koszarka w 20 rocznicę śmierci.

2. W intencji Piotra z okazji 5 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża.

11.30 1. W intencji Milana z okazji 18 rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Anioła Stróża i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

2. Za + mamę Stefanię Wojtas w 2 rocznicę śmierci.

14.30 1. W intencji Przyjaciół Misji Oblackich, o Boże błogosławieństwo i aby modlitwą, cierpieniem i ofiarą, wytrwale wspierali głoszenie Ewangelii, a dla ++ o radość życia wiecznego.

2. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Bolesława Kupka w 50 rocznicę ślubu oraz o Bożą opiekę dla ich dzieci i wnuków. TE-DEUM

18.30 1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Leszka w dniu urodzin.

2. Za ++ rodziców Urszulę i Henryka Fuchs, Henryka Skalec w kolejną rocznicę śmierci, Pawła i Arkadiusza Palenga, Ryszarda i Annę Świtalskich, Romana Świtalskiego.

Poniedziałek 10.04.2023

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

7.00 Za + Gertrudę Kokot (9).
8.30 Za ++ z rodzin Jeziorowski, Świtała, Słota, + Renatę Michalik, + Józefa Sowa i + Stefana Maj.
10.00 1. Dziękczynno-błagalna w intencji Wojciecha Bareła z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą o dar zdrowia duszy i ciała, z prośbą o Boże błogosławieństwo na kolejne lata życia, intencja od żony, dzieci i wnucząt. TE-DEUM

2. W intencji Alexa Olszewskiego w 1 rocznicę urodzin.

11.30 1. O radość życia wiecznego dla + męża Jana Pyka, ++ rodziców, brata Józefa oraz za ++ teściów.

2. Za ++ rodziców Ewę i Andrzeja Kacprzyńskich, ++ z rodziny Weintritt, za ++ rodziców Lidię i Stefana Pasoń oraz za ++ z rodziny.

14.30 1. Za + Karinę Marek.

2. Za + Dariusza Przyłasa z okazji urodzin.

18.30 ZBIOROWA (4):

– Za + Mirosława Grzesik z okazji urodzin, + ojca Mariana z prośbą o radość życia wiecznego.

– Za + Michała Labocha w 30 dzień po śmierci.

– Dziękczynna w intencji Violetty i całej rodziny w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej.

– O powrót do zdrowia dla Ewy, Małgorzaty, Krzysztofa i Karola.