Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela zwykła

18.06.2023 r.

 1. Dziś Słowo Boże w naszej wspólnocie głosi o. Krzysztof Wrzos OMI, a po Mszach św. zbiera ofiary na organizację Festiwalu Życia w Kokotku.
 2. W czerwcu litania do Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie na zakończenie Mszy św. wieczornej. W niedziele o godz. 18.00.
 3. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
 5. W piątek zakończenie szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku dla szkoły katolickiej o godz. 10.00 w górnym kościele, dla uczniów szkół średnich o godz. 8.30 w dolnym kościele. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.
 6. W piątek dzień ojca. Wszystkim tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki św. Józefa.
 7. Od piątku do niedzieli odbędzie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy podczas pierwszego spotkania. Zainteresowanych zachęcamy do skorzystania. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30. Kolejny kurs planowany jest na termin 29.09 do 02.10.2023.
 8. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 9. W przyszłą niedzielę Słowo Boże w nasze wspólnocie głosić będzie neoprezbiter o. Łukasz Orłowski OMI, a na zakończenie każdej Mszy św. będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
 10. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. świętopietrze.
 11. Spotkanie pielgrzymów udających się Fatimy odbędzie się w piątek 7 lipca o godz. 19.15. Na spotkanie prosimy donieść drugą ratę wpłaty w złotówkach oraz euro.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Za tydzień ukaże się nowy wakacyjny numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
 13. W dniu 30 czerwca od godz. 8.00 w Przychodni Medycyny Rodzinnej przy ul. Wyszyńskiego 43 w Lublińcu odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne.
 14. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Henrykę Kudlińską. Wieczny odpoczynek…
 15. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.