Ogłoszenia duszpasterskie

XV Niedziela zwykła

16.07.2023 r.

  1. Nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
  2. W środę na zakończenie Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00.
  4. W miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień w dni powszednie Msze św. w naszym kościele sprawowane są o godz. 7.00 i 18.30. Nie ma Mszy św. o godz. 8.30 z wyjątkiem pierwszego piątku i dnia fatimskiego. W niedziele Msze św. według stałego porządku.
  5. W dniach od 17 do 19 sierpnia odbędzie się XXXI Diecezjalna Gliwicka piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy przez stronę i internetową gliwicka.com do 17 sierpnia, lub w biurze parafialnym. Koszt dorośli 25 zł, młodzież 10 zł. Zachęcamy również do duchowego pielgrzymowania. Przy zapisie otrzymamy znaczek pielgrzyma.
  6. Pielgrzymów udających się do Fatimy proszę o uzupełnienie danych w biurze parafialnym.
  7. Zachęcamy dzieci i młodzież od 7 do 17 lata na Letni Obóz Musicalowy do OCM w Kokotku w dniach 21-30 lipca. Magda Anioł, Adam Szewczyk wraz z kadrą PasjonArt poprowadzą warsztaty aktorskie, wokalne, taneczne i instrumentalne oraz wiele innych atrakcji. Więcej informacji na plakatach.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Pan Bóg powołał do wieczności: śp. Annę Kazek, Ryszarda Kunert, Małgorzatę Dąbek, Henryka Gawin. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim naszym parafianom i miłym gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Obchodzącym w tym tygodniu imieniny lub urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Udającym się na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku, pięknej pogody i szczęśliwej podróży. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.