1. Do środy 8 listopada włącznie odprawiamy nabożeństwo różańcowe z wypominkami o godz. 18:00
 2. 11 listopada Burmistrz Miasta zaprasza o godz. 09:00 na uroczystości z okazji Święta Narodowego, które odbędą się na terenie Cmentarza Wojskowego. Podczas Uroczystości zostanie odprawiona Msza św. polowa w intencji Ojczyzny i Miasta.
 3. Za tydzień 12 listopada II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna. Również za tydzień zgodnie z instrukcją Episkopatu Polski Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
 4. W naszej wspólnocie parafialnej prowadzone są katechezy neokatechumenalne w poniedziałki i czwartki po wieczornych Mszach św.
 5. Spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania po wieczornych Mszach św.:
 6. VII SP – poniedziałek 6 XI
 7. II gim. – poniedziałek 20 XI
 8. III gim. – poniedziałek 27 XI
 9. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na Zjazd Niniwy do Bodzanowa k. Głuchołaz w poniedziałek 6 listopada po wieczornej Mszy św. w salkach parafialnych.
 10. Organizujemy parafialny wyjazd na pielgrzymkę do Macedonii śladami św. Matki Teresy z Kalkuty. W dniach 4 do 10 czerwca 2018 r. W programie zwiedzanie Skopie, czyli miejsca narodzin Matki Teresy oraz Belgradu. Przewidziany jest również wypoczynek nad malowniczym jeziorem w Ohrid. Koszt wyjazdu 2100 zł. Zapisy
  w biurze parafialnym.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym”: O Katechizmie Kościoła Katolickiego. 25 lat temu ukazała się jego odnowiona wersja. Od tamtego czasu rozszedł się w milionowych nakładach. Jest chętnie czytany, bo daje jasne i pewne odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Do nabycia jest również listopadowe wydanie „Misyjnych Dróg”: opisano w nim pracę misjonarzy wśród osób starszych. Jest też nowy numer naszej parafialnej gazetki U Oblat.
 12. Miłym Gościom i bardzo Kochanym Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.