1. Słowo, którego słuchamy każdej niedzieli, jest jak ziarno, które Bóg rzuca w glebę naszych serc, by przemieniało nasze życie.
 2. Dzisiaj II niedziela miesiąca – nasza składka inwestycyjna. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. W miesiącach wakacyjnych msze św. w tygodniu odprawiamy o godz. 7.00 i 18.30. Nie będzie mszy św. o godz. 8.30 za wyjątkiem I piątku miesiąca i Dnia Fatimskiego.
 4. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się uroczysta instalacja nowego proboszcza naszej parafii o. Mariusza Legieżyńskiego OMI, a także uroczyście powitamy naszego nowego wikariusza o. Mariusza Piaseckiego OMI.
 5. W poniedziałek przypada 13. dzień miesiąca – Dzień Fatimski w naszej parafii
 • 00 – msza św. recytowana z kazaniem
 • 00 – różaniec prowadzony przez wiernych
 • 30 – msza św. z kazaniem
 • 00 – msza św. z kazaniem, na którą zapraszamy szczególnie starszych i chorych parafian. Po mszy św. różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00.
 • 00 – błogosławieństwo dzieci i rodzin oczekujących potomstwa
 • 18:00 – różaniec fatimski
 • 30 – msza św. z kazaniem zakończona procesją, na którą zapraszamy orkiestrę i poczty sztandarowe. O przyozdobienie figury MB Fatimskiej prosimy wspólnotę Caritas.
 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś w Gościu Niedzielnym: Czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa i czy jej brak może być podstawą do jego unieważnienia? oraz Sanktuarium maryjne w Charłupi – kolejny przystanek na trasie wakacyjnego cyklu „Nie ma jak u Mamy”.
 2. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 3. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jolanta Knobloch. Wieczny odpoczynek…
 4. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni, życzę Wam, kochani Parafianie i mili Goście, dobrej niedzieli i wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.