1. Dzisiejsza liturgia wspomina rocznicę poświęcenia własnego kościoła, podkreślając naszą przynależność i odpowiedzialność za Kościół.
 2. Przed kościołem można nabyć Kalendarz Misyjny, wspierając misje oblackie.  Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Przed nami ostatni tydzień miesiąca października i modlitwy różańcowej. Zapraszam na różaniec o godz. 18.00. Rozważania poprowadzą wspólnoty parafialne: w poniedziałek Caritas i Apostolat Maryjny, we wtorek Żywy Różaniec, w środę Krąg Biblijny, w czwartek Odnowa w Duchu Świętym, w piątek Niniwa, w sobotę Domowy Kościół.
 4. W piątek msza św. szkolna o godz. 17.00.
 5. Ze względu na panującą sytuację pandemii, nie odbędzie się Orszak Świętych.
 6. Kartki na wypominki znajdują się w biurze parafialnym i na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne ich wypełnienie i złożenie w biurze parafialnym lub w zakrystii.
 7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Wszystkie msze św. będą odprawione w kościele. Nie będzie mszy św. w kaplicy na cmentarzu.
 8. Różaniec z wypominkami od pierwszego listopada o godz. 18.00.

Decyzją papieża Franciszka, w tym roku odpust za zmarłych będzie można uzyskać przez cały listopad.

 1. Drugiego listopada odbędą się w naszej parafii Zaduszki Muzyczne. Ze względu na ograniczoną ilość osób w kościele, transmisja tego wydarzenia będzie przeprowadzona online.
 2. Caritas parafialny rozprowadza przed kościołem znicze w cenie 3 złotych. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na świąteczną pomoc dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.
 3. Solenizantom i jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje święto, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
 4. Zachęcam dla nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Misyjnych Dróg.
 5. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy w minionym tygodniu śp. Eryka Stasia, Małgorzatę Paruzel, Pawła Kurzaca i Andrzeja Olczyka. Wieczny odpoczynek…
 6. Dziękując za życzliwość i za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni życzę Wam, Kochani Parafianie i mili Goście, dobrej